prečo píšeš o veciach, ktorým nerozumieš? Nikdy sa nedá o týchto veciach rozprávať takto všeobecne, keďže nevieme podrobnosti jednotlivých prípadov
Mňa napríklad zaujíma, aká bola ďalšia činnosť tých, o ktorých píšeš, po návrate z vojny. Nie všetci totiž pracovali v prospech štátu (bez ohľadu na ideológiu)


