myslíš toho amerického agresora, ktorý je napríklad v Odesse?
myslíš toho amerického agresora, ktorý je napríklad v Odesse?
ty si zase nepochopil, čo jaromal napísal, že?
Blaha síce nie som, ale radšej nech ma zamieňajú s ním, než s Kiskom, Sulíkom, Matovičom a ďalšími poblúdencami, včítane teba :DDD
no nehovor, skutočne? Aj teba takto poslali do Jáchymovských baní, keď to tak dobre vieš?
tvoj príspevkom je typickým príspevkom večného otroka v štýle scény z filmu Pacho, hybský zbojník, v ktorej zemepán bičuje nevolníka a Pacho mu bič vytrhne. Nevoľním Pachovi bič vytrhne a podá ho späť zemepánovi a nastaví chrbát, nech pokračuje v bičovaní...
Presne,ako dnešní liberálni slniečkári
na tento nezmysel si ako prišiel????
Alebo iba chceš týmto nezmyslom Gabčíka spochybňovať???
nesúhlasím s tvojím názorom. Tento akt okrem iného znamenal, že nemeckí pohlavári pochopili, že na anektovanom území si nikdy nemožu byť istí vlastnou bezpečnosťou
Viniť pri pohľade dnešnou optikou, že to malo za následok smrť nevinných (rozhodne ich neboli tisíce,ako píšeš) obetí je, ako keby si napísal, že Karpatsko-dukelská operácia bola zlá, lebo mala za následok smrť nevinných civilov a pritom som nikdy nepočul ľudí z dukelského regiónu, aby dávali za vinu tejto operácii smrť civilov
Je to smutné,ale k vojna vždy patrili a budú patriť aj civilné obete. Dokazom toho sú aj dnešné "humanitárne" vojny. Ide len o to,za akým účelom boli dané operácie vedené...
čítam tu príspevky poniektorých superodborníkov, ktorí vypisujú o tom, aký bol tento čin nezmyselný a zbabelý, a ako skončil katastrófou...
Vážení, posudzovať vtedajšie skutky dnešnou optikou može len hlupák. Inak sa to nazvať nedá. Ak by vtedy vojaci konali podľa vás, tak by Nemci neboli nikdy porazení.
Každé rozhodnutie, ktoré vtedy vojenské zložky prijali, bolo podmienené VTEDAJŠÍM sposobom myslenia, skúsenosťami vtedajších ľudí a hlavne skúsenosťami a vojenským vedomosťami a zvyklosťami vtedajších armád a ich vojenských veliteľov
Hodnotiť jednotlivé akcie, bez ohľadu na celkové výsledky je nezmyslom, ktorý sa može zrodiť len v hlavách ľudí, ktorí sú zaklávesnicovými generálmi a strátégmi :DDD
takže hlúposť a nezodpovednosť vo vojne urobili aj tí, ktorí sa obetovali, aby zachránili svojích spolubojovníkov?
Ak by vtedy vojaci premýšľali, ako teraz ty, potom by celý svet dodnes bol jednou nemeckou ríšou
Noe každý je taký srab, ako ty :DDDD
zaujímavé na tom je, že okamžite vedia, že to bol teroristický čin a dokonca, aj ktorá organizácia ho spáchala
Pritom, pri požiari Notre-Dame, ešte ani nebol uhasený a už mali jasno v tom, že to je náhoda...
a čo fiktívna skúsená advokátka, bez diplomovej práce a koncipientskej praxe?
krása, ako ten Smer stráca voličov. Od posledného prieskumu klesli z 18 na 19% To je jasný dokaz, že Fico končí.
A výsledok PS-Spolu? To je určite nejaká konšpirácia proruských webov, hlavne Hlavných správ. Rozhodne si budeme musieť posvietiť aj na tú konšpiračnú agentúru. Predsa nejaký Focus nám tu nebude dávať tieto hnusné konšpirácie.
My, liberáli, jasne vieme, že preferencie PS-Spolu sú minimálne 65%. Teraz ešte čakáme, kedy založí stranu súdruh prezident Kiska, pretože tá bude mať preferencie takisto minimálne 70%
Už teraz je jasné, že Kiska-je nás viac a PS-Spolu budú mať dohromady minimálne 150% hlasov a jasne zostavia novú, slušnú, progresívnu a hlavne liberálnu vládu!!!!!
Nech žije Truban!!!!! Nech žije Kiska!!!!!
Večne živí súdruhovia Truban a Kiska!!!!!!
HURÁÁÁÁ!!!!!
HURÁÁÁÁ!!!!!
H URÁÁÁÁ!!!!
to vobec nie je problém, veď predsa tunajší pento-esetotrolli Ukrajine ropu osobne dovezú :DDDD
a niečo k veci by nebolo? Alebo žeby aj tu platilo, že do idiotov najradšej nadávajú práve idioti, aby zakryli vlastný idiotizmus?
ty sa v týchto kruhoch nejako vyznáš :DDDD
kdeže som napísal, že sa udialo vďaka Ficovi?
Ja skutočne nemožem za to, že nedokážeš pochopiť pointu tohto, vcelku krátkeho príspevku. Ako potom možeš pochopiť dlhší článok?
A či prípad Kuciak bola protislovenská hra? Nuž, aspoň zatiaľ sa ukazuje, že možno áno. Najmä ak zoberieme do úvahy následný pokus o pád vlády pod zámienkou podielu Fica a vlády na tejto vražde
Uvidíme, ako sa to napríklad vyvinie vo vzťahu ku Haščákovi a teda k Pente a možno aj Esetu, ktorí tak radi zafinancovali tieto pokusy o pád vlády...
Takže ktovie, kto to používa tebou spomenuté heslo :DDDD
natanko, čo na tom nie je pravda?
to je všetko? Na nejaké argumenty sa nezmožeš? Ak nie, tak mlč a drž balónik, Riško :DDDD
super extra troll čaputoovečkovský, odpovedz na otázku. Boli tatkovia Dzurindu, Kisku, Mikloša aktívnymi členmi KSČ? Bol Kiskov tatko komunistickým inkvizítorom?
píšeš si sám so sebou? :DDD
Odporúčame