neotáčaj otázku a navyše, ja som sa pýtal prvý, tak je slušnosťou najprv odpovedať
neotáčaj otázku a navyše, ja som sa pýtal prvý, tak je slušnosťou najprv odpovedať
za rok 2018 bolo len vo Francúzsku 1084 útokov na kostoly. Náhoda?
trolle nešťastný, ako z manuálu tu píšeš len ty, tak to teraz nehádž na iných :DDD
ak už ideš trolliť o zavratých farároch, obráť sa s doverou na tatka Kisku, ktorý bol popradským komunistickým inkvizítorom a iste o tom vie veľa, alebo aj na tatka Mikloša, ktorý, ako prokurátor možno týchto farárov aj do väzenia posielal...
čo to melieš za nezmysly o nejakých ruských cirkvách? Tušíš vobec, o čom je tento blog, ku ktorému je diskuzia???
Nepíš o veciach, ktorým nerozumieš, lebo potom by si musel napísať aj o robotníkoch, do ktorých nechali demokrati strieľať napríklad v Krompachoch, len preto, lebo žiadali ľudské životné podmienky
Nepúšťaj sa do diskuzie, ktorej nerozumieš
trolle, to je všetko, čo vy viete. Skús si veci naštudovať a hlavne sa spýtaj tých, ktorí v tom období žili a úplne najhlavnejšie, premýšľaj nad tým, čo čítaš a následne píšeš
Keby si premýšľal nad tým, čo čítaš, došlo by ti, že som písal nielen o členoch KSČ, ale aj ich POHROBKOCH. Skús si naštudovať, čo to znamená a popremýšľaj, kto je Kiskovým otcom
Potom iste pochopíš, aký nezmysel si vytrolil.
Garbo,a posielajú ich aj nad územie Ruska?
tá falošná ryba je skutočne výborným bavičom :DDDD
nehovor, ako si na toto prišiel?
vážení, aká je posledná súdna inštancia, na ktorú sa može človek dovolať?
pupuš, a o čom sú? Žeby o dobrom anjelovi? :DDD
haha, skús čítať vaše vyjadrenia
tak asi tí tvoji komunisti a ateisti majú oveľa viac rozumu, než vy, liberálkovia a preto vedia, že ak nič iné, tak je to minimálne obrovská historická škoda
Ale toto je pre takých, ako ty príliš zložité. Vy máte najradšej jednoduché prehlásenia
naši čaputotrolli sú skutočne zábavní. Píšu nezmysly a tvária sa, ako zdroj všetkej múdrosti...
Trollka štrkáč tu vypisuje nezmysly, ako Notre-Dame je iba nedoležitou kópiou inej katedrály a jej význam je iba taký, že ju spomínal vo svojich románoch Dumas
Potom sú tu ďalší "inteligenti", ktorí tu vypisujú o komunistoch, ako keby boli iba v stranách neliberálnych. Pritom neviem, či si to neuvedomujú, alebo iba trollia bez rozmyslu. Totiž komunisti, alebo ich pohrobkovia, sú vo všetkých stranách bez rozdielu. Stačí spomenúť Dzurindu, Mikloša, Kisku a mnohých ďalších...
vidím, že ty máš už ortieľ vynesený. Čo, keby si teraz tieto svoje tvrdenia doložil nejakým faktami? Aj ty budeš tvrdiť, ako štrkáč, že Notre-Dame, nebyť Dumasa, by bola len bezvýznamnou kópiou chrámu v Reims?
máš to vyskúšané na sebe?
to sú "liberálkovia", ktorí o liberalizme, ktorým sa tak oháňajú, nemajú ani šajnu...
vidím, že ty si veľký expert na Notre-Dame, hlavne ak píšeš o "vežičke"
A prídavok? Hovorí ti niečo skutočnosť, že podobné stavby sa fakticky vždy stavajú desiatky a niekedy aj stovky rokov?
tuleník, takže vo Francúzsku vlastne neboli a nie sú žiadne útoky zo strany moslimských migrantov?
prosím autorku, nech tu nepíše tieto konšpirácie, že je to kráľovná medzi katedrálami, ale nech sa najprv opýta trollky štrkáč, ktorá jej jasne vysvetlí, že Notre-Dame je len kópiou katedrály v Reims, ktorá by bola úplne bezvýznamná, nebyť spisovateľa Dumasa...
Odporúčame