aj teba otrávili?
no tých 18 mesiacov po tom, čo už rok odsedela vo vyšetrovačke je úžasná tvrdosť...
ak ako špiónka dostala neskutočných až 18 mesiacov a pritom Asangeovi hrozí trest smrti, potom asi až takou veľkou špiónkou nebola
Skor to evokuje podobnosť s prípadom novičok...
Je to taká propagandistická udička pre trollov,ako ten, ktorému ešte stále nedošlo...
daj pozor, aby neotrávila teba. Stačí, že otravuješ týmito nezmyslami nás :DDD
rozhodne je omnoho múdrejší, než ty. Minimálne po ňom štekli novinári, keď ho požiadali o názor.
A čo ty? Na tvoj názor je kto zvedavý? :DDDDDD
obchod so zbraňami zostáva pre USA jediným relevantným obchodným sortimentom, ktorým ešte ako-tak dokážu vyrovnávať obrovský obchodný deficit
V poslednej dobe však platí, že USA aj v tomto segmente obchodu zaspali dobu a ťahajú za kratší koniec povrazu, čo dokazujú obchodné zmluvy Ruska so štátmi, ktoré doteraz nakupovali výhradne americké zbrane
Keďže USA v súčasnej dobe nedokážu konkurovať, používajú rozne kovbojsko-mafiánske podpásovky v podobe nátlaku na "spojencov" ohľadne nákupu zbraní a rozmiestňovanie US vojsk a ich financovania, vypovedania medzinárodných zmlúv o zbrojení a podobne
Všetko toto jasne ukazuje na zvyšujúcu sa frustráciu USA z vlastnej neschopnosti
pupuš, koľko rigoróziek si počas svojho smutného života napísal?
Daňko ani nekradol cudzie pozemky, ani nepodvádzal s DPH, ani nezaložil banke cudzí penzión, ani neúžerníčil,...
Určite je morálnejší, ako tí čo sa tvária,ako liberáli a pritom sú to iba obyčajní pohrobkovia tých najhorších komunistických pohlavárov
jediné blá, blá, blá, sú tvoje výplody. Niečo k téme článku by si nemal?
a čo to má spoločné s tým, o čom píše tibor11? Je nedoležité, kto to oznámil
no vidíš, on je podľa teba len "profesúrek", ale je vedúcim katedry medzonárodného obchodu na Ekonomickej univerzite
Ty, ktorý si trúfaš tohto úspešného človeka hodnotiť, si pritom iba vedúci skupiny trollov na diskuzných fórach :DDDDD
aj vo Venezuele bola najprv z výpadkov el. energie obviňovaná tamojšia vláda a nakoniec sa zistilo, že za tým boli sabotážne útoky
Niečo podobné je reálne aj teraz
presne tak, a začalo to už, keď vás tí mužíci hnali až do Berlína :DDDDD
Neboj, bojovníčka za spravodlivosť, enviromentalistická bojovníčka, skvelá advokátka Čaputová to určite zariadi, ako to urobila v Pezinku
uvedomujú si tieto detičky, že ak chcú bojovať za klímu mali by začať najprv u seba a napríklad prestať používať výsledky chemického priemyslu, počnúc šminkami, končiac liekmi, prestať jazdiť na autách, používať elektrinu, mobily...
Proste, ak chcú skutočne dosledne bojovať za klímu, mali by sa vrátiť v životnej úrovni do 10.storočia
aj pri protestoch slušne zmagorených mali plagáty v angličtine. Silne to zaváňa zahraničným organizovaním. Časom sa dozvieme, čo a kto je za tým
pupuš, nevedel som, Čaputová porazila Sulíka s Haščákom :DDDD
Odporúčame