aha, takže sme si našli Eset...takže nie je pravda,
že Eset stojí za Denník N,
že Eset stojí za Progresívnym Slovenskom, že Eset úzko spolupracoval s Kiskom
že Eset stojí za českým Deník N
čo na tom nie je pravda?
aha, takže sme si našli Eset...takže nie je pravda,
že Eset stojí za Denník N,
že Eset stojí za Progresívnym Slovenskom, že Eset úzko spolupracoval s Kiskom
že Eset stojí za českým Deník N
čo na tom nie je pravda?
a znovu si skončil pri Ficovi. Bez neho by ste nevedeli, o čom písať :DDDD
nehovor, veď to je zaslúžilý progresívec :DDDD
šmudla je ten,čo ťa urobil :DDDD
Kiska bojuje za nové,slušnejšie Slovensko, lebo je krajne neslušné, že musel vrátiť Francovi pozemok
a Emilko Hodálovie je elita národa?
čo je konšpiráciou na tom, že pracovala pre Via Iuris?
čo je konšpiráciou na tom, že Via Iuris financujú Sorosve "neziskovky"?
čo je konšpirácia na tom, že napríklad Rusi považujú Eset za agenta CIA?
čo je konšpiráciou na tom, že Čaputovú podporoval Eset a Penta?
čo je konšpiráciou na tom, že Čaputová nevylúčila že by dala Kiskovi amnestiu?
Vieš na to odpovedať?
Na celej tej kampani ma najviac pobavilo, keď sa trápny Kiska, ktorého za jeho "prezidentovania" nepozvali ani na jednu oficiálnu štátnu návštevu, okrem Ukrajiny, čo sa ešte žiadnemu nášmu prezidentovi nestalo, išiel vyhrážať Šefčovičovi, že by mal pamätať na to, že bude chcieť pokračovať v diplomatickej kariére
Tam Kiska ukázal svoje mafiánske maniére, ale vyzeral u toho,ako keď sa pudlík vyhráža vlčiakovi, že ho zožerie :DDDD
čo pletiem o Hríbovi? Spýtaj sa jeho. Iste ti rád vysvetlí,aký je so Sororsom kamarát :DDDD
A konšpirácie na Šefčoviča a Harabína? Napríklad to,ako sa ma tu tvoji kolegovia snažili presvedčiť, že Harabín preto vyhráva súdy,lebo sa so sudcami delí o vysúdené peniaze...
A Šefčovič? Tam bohate stačilo vyjadrovanie sa v plátkoch,ako SME a Nko na jeho adresu
A najzábavnejšie bolo, keď sa mu išiel trápny Kiska vyhrážať, že by si mal dať pozor,ak chce pokračovať v diplomatickej kariére. To ma skutočne pobavilo,lebo tým ukázal svoje mafiánske praktiky :DDDD
A že Soros ovláda Čaputovú? Kto financuje Via Iuris,kde vraj doteraz pracovala?
šmudla je ten, kto ťa urobil. Zase vidíš trávu rásť?
do šmudlov nadávaj doma tomu,kto ťa urobil. Nauč sa slušne komunikovať
Takže v položenej otázke vidíš konšpiráciu?
šmudla si možno ty. Takto komunikuj doma s tým,kto ťa urobil
Máš problém odpovedať na jasne položenú otázku?
Kde som ja písal, že Čaputová konšpirovala???
Ak na to neodpovieš, si len obyčajný drístoš
plejerik, kde vidíš konšpiráciu v tom, že Shaviva v Čiernej Hore vyšetrujú pre pokus o štátny prevrat?
nože ukáž, kde v mojom príspevku vidíš urážku? Alebo nick slniečko_hrejové je pre teba urážkou?
ty máš problémy s čítaním? Kde som ja napísal, že Čaputová konšpirovala? Skús to ukázať.
aha, takže na Šefčovia a Harabína to neboli konšpirácie,ale na Sorosa boli? Spýtaj sa Hríba na to, kto ich financoval,keď "bojovali" s Mečiarom. Aj ten rozhovor, v ktorom sa vyznal z toho, že Soros je jeho kamarát,a že jeho financie im pomohli proti Mečiarovi, bola konšpirácia?
Čítaš vobec po sebe, čo za nezmysly píšeš?
nože daj, kde som ja použil podobný slovník? S vami je celkom sranda. Správate sa ako hulváti a potom idete tvrdiť, že hulvátmi sú tí druhí
Snažíte sa na druhých nájsť akúkoľvek špinu, dokonca napádate aj manželku kandidáta,ale ak niekto položí Čaputovej legitímnu otázku,ale napíše, že jej brat má veľké dlhy voči štátu, okamžite nadávate že je to podlé napádanie a konšpirácia...
Ak Šefčoviča podporí Zeman, je to zasahovanie do vnútorných záležitostí,ale ak Čaputovú podporí Halík, je to v poriadku
Voliči Šefčoviča, Harabína sú červenohnedí, fašisti a neviem, čo ešte,ale ak niekto o vás povie, že ste slniečkári, okamžite plačete, že nálepkovanie...
Takže si najprv riadne v hlave zrovnajte veci a potom vypisujte
nebuď smiešny, kto napádal každého,kto si dovolil položiť Čaputovej otázku, na ktorú nevedela odpovedať?
Kto predvádzal rozne konšpirácie na Šefoviča, Harabína a na ďalších kandidátov?
Prečo takto robíš zo seba somára?
otázka:
V jednom interview ste povedali, že časť peňazí ste rozdali, časť minuli a časť si nechali. O aké sumy presne išlo?
Odpoveď:
Úplne presne to ani sama neviem, pretože použitie týchto peňazí nemalo striktné pravidlá. Neboli to verejné zdroje. Bol to dar od nadácie, ktorý nemá žiadne pravidlá ohľadne nakladania s finančnou odmenou. V podstate mi povedali, že si za to môžem kúpiť čokoľvek, napríklad dom, alebo zaplatiť deťom štúdium. Nemám presnú evidenciu, ale dalo by sa hovoriť o tretinovom využití peňazí od Goldmanovej nadácie.
Takže čo si to nepamätala? Kto je ten dezolát? Skús špecifikovať, čo si to vlastne nepochopil, jej odpoveď,alebo moju otázku?
Ja nemožem za to, že máš problém s chápaním písaného textu...
nože nám skús vysvetliť ten rozdiel,keď si tak vysoko vzdelaný. Zaujíma ma, čo vypotíš :DDDD
Odporúčame