ty si dostala pozvánku na Pražský hrad?
ty si dostala pozvánku na Pražský hrad?
ty by si tu vypisoval, že si spokojný, aj keby povedala, že si tĺk :DDDD
no, neviem kto to tu tak oduševnene bojuje za Haščáka, Eset, Pentu, Kisku...čo myslíš? :DDDD
bufly11 je najväčší miestnY konzument konšpirácií? To som teda nevedel :DDD
a čo povieš na Kisku? Ten,ako funkcionár SZM nebol spolupracovníkom ŠTB, zvlášť, keď jeho tatko bol hlavným popradským normalizátorom?
tak utekajte do Ameriky, že to vyvesovanie vlajky pred každým domom, a vytváranie nového národa Američanov, je vlastne jednou z najhorších vecí v politike...
ako si ty hneď so všetkým hotový. Ty máš veľmi jednoduché myslenie keďže každý, kto píše niečo iné, než máš v manuáli, je konšpirátor. Naštuduj si, čo to tá konšpirácia je a potom budeš možno v šoku, keď zistíš, že konšpirátori sú tvorcovia tvojho manuálu :DDDD
krucinál, veď ešte kedysi pred rokom ste tu poniektorí vypisovali, že sa Smer rozpadá, že už ho nik nebude voliť...kde urobili súdruhovia chybičku?
peterko, prečo sa takto zhov*ďuješ? Hovorí ti niečo slovo propaganda? Čo myslíš, ako dokázali Hitler s Goebelsom sfanatizovať celé Nemecko a dokonca aj niektorých príslušníkov britskej kráľovskej rodiny?
možte tu trollovať,koľko chcete, ale aj tak nič nezmeníte na fakte, že ona nič nevyhrala a nikoho neporazila. Všetky veci, ktoré vydávala za svoju zásluhu, nakoniec v skutočnosti urobil niekto iný...
ale veď potom by ste ho mali len chváliť, pretože dodnes ho považujú za guru pravice v SR a ČR. Lenže on si dovolil kritizovať vašu kvetinku popletenú a dokonca si dovolil o nej povedať pravdu a toto vy neodpúšťate :DDDD
naopak Ftipkárik, pre Slovensko je skvelá správa, ak sa opozícia drobí, pretože sa tak znižuje šanca na vládu pomätencov a liberálov
Matovič so Sulíkom začínajú chápať, že Kiska nebude ich spojencom, ktorý posilní opozičné rady, ale skor ich protivníkom, ktorý odoberie hlasy práve im a nie Smeru, alebo SNS, ako tu už vypisovali niektorí obmedzenci
Ja, osobne budem rád, ak Kiska založí stranu, pretože tým znovu posilní šance, že aj následujúcich voľbách tu bude kontinuálne nadväzujúca na súčasnú
čo to, že odrazu u teba nastala takáto zmena? Veď ešte nedávno si sa za popradského mafiána bil,ako lev :DDDD
je super, že zakladá stranu. Výrazne tým zníži šance opozície na postavenie vlády :DDDD
on sa aspoň snaží niečo urobiť, kým bezmozgy,ako ty schvaľujete všetko, čo poškodzuje našich obyvateľov
nielen to, Brusel aj de facto dovolil reťazcom predávať dvojaké potraviny. Tým jasne povedal, že ich firmy sú nad akékoľvek zákony, nad akúkoľvek spravodlivosť hlavne, ak sa to týka krajín strednej a východnej Európy
To im ale nebráni žiadať, aby sme s nimi vždy a vo všetkom súhlasili
Bodaj by to nerobili, keď vedia, že u nás nájdu dostatok takých bezmozgov, ktorí im všetko odkývajú. Príkladom sú trolli, ktorých príspevky sú po týmto mojím
aké to máš ty v živote jednoduché: všetci, ktorí majú iný názor,ako ten ktorý nabili do palice tebe, sú orientovaní na východ, sú fašisti, nadávajú, zosmiešňujú,...
A všetci, ktorí ti nabili tie nezmysly, sú skvelí,skúsení, jedineční, dobrí,...
Čo na tom, že Kiska sa ukázal ako DPHáčkar, pozemkový podvodník a úžerník? Ale je náš, tak všetko,čo o ňom píšu, je klamstvo
Čo na tom, že Čaputová nemá diplomku, že na kauze skládka nemá žiadnu zásluhu, že jej koncipientská činnosť bola asi len fiktívna, že jej ochranka zmlátila novinára? Ale je naša, tak všetko toto je klamstvo a sprostý útok na ňu...
ona nedokázala vyhrať nič a ani nikoho neporazila. Dokonca ani pezinskú skládku. Celé to jej údajné víťazstvo je len jeden megapodvod
Odporúčame