takže na tom tvojom asi veľa ľudí nebude...
takže na tom tvojom asi veľa ľudí nebude...
a kde by si tých ľudí nabral?
:DDDDD ++++++
žeby to bol Korda,alebo Schutz?
to nevie,ale majú to v najnovšom manuáli
to máš na mysli bezvýznamné plátky SME a Denník N?
to asi rozprávala o Kiskovi, že?
Čo politika diskvalifikuje?
Pokiaľ človek zlyhá v takej rovine, že by sa dalo usudzovať, samozrejme, nie je to ešte rovina dôkazov (u nás na Slovensku zatiaľ), že mal kontakty s ľuďmi, ktorí sa dopúšťajú kriminálnych trestných činov. To je, prirodzene, fatálne zlyhanie.
a aj vieš vysvetliť, čo je na tých fotkách nesystémové? A ešte jedna otázočka: ak sa Kiska predvádzal s banderovcom Porošenkom, je systémový politik?
nemal by si sa napríklad o Harabínovi vyjadrovať,ako o neonacistovi, pretože si to može všimnúť a už sa nevyhovoríš, že satira a staneš sa ďalším prispievateľom na jeho životnú úroveň :DDD
ahááá, tak nie si povinný,ale napísať nezmysel,to áno? Bože,aký si ty pribrzdený :DDDD
Takže nevieš, čo to je ten nesystémový politik,ale si si to niekde prečítal, tak to teraz opakuješ do zblbnutia :DDDD
ide o to AKÁ!!! agentúra. To ste nepochopili?
jasné, všetci ktorí napíšu pravdu, prekrucujú slová, iba Nko píše jedinú pravdu :DDDD
to, že to tvrdí Západ, ešte neznamená, že to je pravda. V tomto prípade je smerodajný názor a rozhodnutie obyvateľov Krymu a nie Západu a tvoj. Bodka
chlapček, zájdi si na Krym a popýtaj sa miestnych. Oni ti povedia a prestaneš vypisovať nezmysly
pupuš-obhájca banderovcov, ty budeš vystavovať účet jedine doma, na záchode :DDD
prečo u bývalého vedenia ZSSR? Veď Poroš a spol. sa hrdo hlásia k ukrajinskému Krymu, nie Krymu ZSSR, tak nech zaplatia :DDDD
Progresívna demokracia v praxi, najprv si zvýšili platy, potom plakali, že chudáci nemožu odhŕňať sneh z chodníkov,lebp SMER a teraz zase toto
Ale Američanov, Britov, Francúzov,...pozvali, že? Len nech takto chvíľu popracujú a dopadnú,ako kedysi Dzurinda, povládnu jedno obdobie a potom budú 5 volebných období štekať v opozícii
takže sa nekamrátiš s Kiskom, Dzurindom, Miklošom, Haščákom, chlapcami z Penty, Esetu, SME, Denník N?
Dobre robíš :DDDD
a naši tunajší čaputotrolli sa odrazu stali ochrancami práv Maďarov na Slovensku :DDD
To je super, že zakladá stranu. On je asi v skutočnosti Ficov kamarát, keď mu tak pomáha :DDD
Myslím, že SaS a OĽANO možno aj budú mať problém sa dostať do parlamentu
si starý na to,aby si vedel, že niekto za 3 dni urobí viac,ako iný za týždeň,ale asi si príliš mladý na to,aby si vedel, že niekedy je potrebné poriadne premýšľať, kým niečo vypustíš z úst
Ty si skutočne myslíš, že Kiska v úrade aj niečo robil? Ja si totiž myslím, že on toho veľa nenarobil ani za tie 3 dni. Aspoň výsledky jeho práce tomu napovedajú...
Odporúčame