prečo sa takto zhadzuješ?
a vy podnet nepodáte? Veď ste vyplakávali pred voľbami, že sa budú to volieb montovať Rusi...
jasné, napísať pravdu, je kampaň proti nej,ale ak "vaši" písali, že vraj nejaký Harabínov autobus nemá STK, pričom to ani nebol jeho autobus,len prenajatý, to nebola kampaň proti nemu
Ak ste riešili,ako zatvárila Šefčovičova manželka po tom, čo mu novinár položil primitívnu otázku, to nebola kampaň proti nemu
Keď ste tu hľadali každý nezmysel na Šefčoviča a Harabína, aby ste tým zakryli kauzy Čaputovej, to nebola kampaň proti ním...
Ale ak Pravda napíše to,čo priznala aj sama Čaputová, je to ihneď kampaň proti nej...
Nebuď smiešny
to vieš, že máš pravdu, sme chudobní, lebo sa nevieme zamestnať v mimovládkach, žerieme to,čo vy dávate sviniam, nevieme sa obliekať
A máte nás označených a budete nás strieľať. To všetko už vieme
Máš ešte niečo?
Aj ty asi budeš vlastne taký bratislavský satirik, že?
že šmudla je ten, kto ťa urobil, je svätá pravda, lebo sám ukazuješ, že to je jediné oslovenie,ktoré poznáš. Takže ťa učili sprostosti? :DDD
jednoznačne s tebou súhlasím a aj s tým tvojím kolegom, ktorý tu dospel k názoru, že Čaputovú vlastne zvolili Rusi,lebo vraj tá agentúra v Čiernej Hore pracovala pre Rusov :DDDD
klamstvo je to,ak niekto niečo tvrdí vo svojom článku a potom prehrá súd,ako to stáva občas Celoštátno najmienktvornejšiemu médiu SME...
kde si to v mojom príspevku vyčítal? Vieš to upresniť,alebo len si nepochopil písaný text?
to myslíš ten štýl,ktorý predviedol satirik Emilko?
veď hej, Macron chce s ňou meniť Európu po vzore Francúzska, v ktorom je už dva roky Polícia v uliciach :DDDD
nehovor, skutočne? Takže on vlastne pracoval pre Rusov? Takže potom aj o tom, že Čaputová bude prezidentkou,rozhodli Rusi?
Čítaš po sebe,čo píšeš?
Ako si prišiel na to, že s nimi ukončil spoluprácu? Repa je stále ich Senior Consultant. Prečo sa snažíš klamstvom obhajovať niečo,čo nie je pravda???
kde píšem, že to je v poriadku? Ale pre mňa to je menší problém, než keď novinár napíše niečo, čo sa ukáže,ako čisté klamstvo,čo sa SME a Nku stáva dosť často...
a toto si kde vyčítal? Ruská stopa v tom pokuse o prevrat je už dávno zamietnutá
a to má byť ospravedlnenie? Veď tým len potvrdila, že Progresívne Slovensko s nimi spolupracuje dlhodobo, čo v kontexte s ich činnosťou v Čiernej Hore je dosť problém. Nemyslíš?
takže nezáleží na tom, pre koho tá agentúra pracovala?
zaujímavé je, že ak to je článok, v ktorom chvália Kisku, kiskotrolli to nevidia,ale ak to urobia v článku, ktorý Kisku kritizuje, už je oheň na streche. To je tá ich spravodlivosť a slušnosť :DDDD
prečo klameš? Snažíš sa zmanipulovať verejnú mienku? Čo povieš na túto vetu?
Jedného zo spolupracovníkov danej agentúry si Čaputová nechala v tíme počas celej kampane a počas volebnej noci mu oficiálne ďakovala.
prečo si skpoíroval len časť z jej vyhlásenia? To si myslíš, že ľudia nevedia čítať???
S Repom sme spoluprácu obnovili opäť ku koncu kampane.
atabed, tu nejde len o to, že pracovali pre rakúsku krajnú pravicu. Oveľa väčším problémom je ich činnosť v Čiernej Hore, pretože ak je pravda, že sa podieľali na pokuse o štátny prevrat a pokuse o vraždu premiéra, tak je to potom veľmi vážne aj ku Slovensku, lebo to vytvára oprávnené pochybnosti napríklad ku vražde Kuciaka a Kušnírovej a následným udalostiam v štáte
Dúfam, že toto raz bude riadne vyšetrené
Odporúčame