myslíš toho pána úžerníka,DPHáčkara a pozemkového podvodníka?
myslíš toho pána úžerníka,DPHáčkara a pozemkového podvodníka?
takže,ak sa nenájde,taksa vyrobí,ako to bežne robia konšpiračné plátky SMEtisko a Nočník,ktorým tak bezhranične veríš?
nože nám,detičky, popíšte niečo z vašich neskonalých právnických úspechov. Iste je vaša právnická prax aspoň 3-ročná a silne popretkávaná úspechmi,pri ktorých aj Harabín bude blednúť závisťou. Ako inak by ste mohli takto dehonestujúco písať o nuekom inom,kto je docentom práva?
opakuješ, čo iní napísali o vás. To nemáš na to,aby si vymyslel niečo iné? Vlastne,vy viete iba opakovať,čo napíše niekto iný :DDDD
Ficová kandidatúra sposobila v opozícii a jej poskokoch doslova šok. Oni už od včera,kedy to bolo oznámené,tu oprášili všetky možné aj nemožné nicky a plačú,ako plačky na pohrebe
A ja sa na tom ich zúfalstve výborne bavím :DDDD
pupuš,ak máš dokazy o Ficových daňových únikoch,prečo nepodáš trestné oznámenie? Ak ťa podporia Tódová so Smatano,Hríbom,Havranom a čistým anjelom Kiskom,tak ho určite dostanete do basy :DDDD
už si si naštudoval rozdiel medzi legálnou a nelegálnou migráciou?
ty si z tých novomoderných "tretích" pohlaví? Ak chlap píše pod ženským nickom, je to znakom toho,že tam niečo nie je v poriadku :DDD
vieruš, najprv si veci poriadne naštuduj,kým niečo vypotíš.Takto sa iba zhadzuješ
myslíš,že ta Kováčechová,či ako sa volá tá treťosektorárka, ktorú navrhla ombudsmanka, je lepšia odborníčka?
to myslíš vážne,že nevieš,aký je medzi nimi rozdiel? A ty sa tu ideš tváriť,ako inteligenčná elita? To skor vyzerá,že budeš inteligenčné jelítko :DDDD
takto sa vytešujete? Zabudni!!! V ďalších voľbách SMER získa okolo 30% a Fico to vie veľmi dobre a preto aj vie,že si može dovoliť odísť na Ústavný súd
Irán nepustí americké firmy ku svojej rope a preto USA vyhlásia na Irán sankcie. USA následne chcú,aby celý svet skákal,ako pískajú americké ropné spoločnosti a dodržoval sankcie,ktoré oni vyhlásili. Ak tak nerobia, zatknú občianku Číny pod vymyslenou zámienkou. Čírou náhodou ide o dcéru majiteľa spoločnosti,ktorá silne konkuruje americkým spoločnostiam a kórejskému Samsungu...
A potom vyhlásia túto stupídnu vetu:
Trudeau a Trump „opätovne potvrdili dôležitosť rešpektovania nezávislosti súdnictva a vlády zákona“.
O akej nezávislosti súdnictva a vláde zákona to melú? Jediná nezávislosť a vláda,o ktorú tu ide je nezávislosť a vláda, o ktorú sa snažia americké ropné a telekomunikačné spoločnosti. Ak sa im niekto postaví, použijú všetky možné aj nemožné prostriedky,aby presadili svoje
Ak niekto následne reaguje recipročnými opatreniami, okamžite začnú vyplakávať a mlžiť nejakými požiadavkami na dodržovanie zákonov a práva. Že to oni sami nerobia, pritom nie je doležité...
Odporúčame