naopak, ak trauma,tak potom tá nastávajúcich prezidentských volieb,pretože úžerník a pozemkový podvodník už kandidovať nemože,lebo by dostal tak 1,5% hlasov a z tých,čo kandidujú, je jasným víťazom Harabín
Aj preto Fico može kľudne ísť robiť na ÚS
naopak, ak trauma,tak potom tá nastávajúcich prezidentských volieb,pretože úžerník a pozemkový podvodník už kandidovať nemože,lebo by dostal tak 1,5% hlasov a z tých,čo kandidujú, je jasným víťazom Harabín
Aj preto Fico može kľudne ísť robiť na ÚS
výsledok prezidentských volieb, je priamo úmerný podvodu,ktorý na národe urobil ich viťaz. Keby vtedy mal o ňom národ informácie,ktoré má dnes,nikdy by prezidentom nebol
pozerám,že máš akútny nedostatok inteligentných argumentov,tak napádaš...jasný dokaz kapacity tvojej mozgovej kory...
po slovensky nevieš? Ty si myslíš,že ak použiješ cudzie výrazy,budeš vyzerať inteligentnejšie? Ver,že nebudeš
k tomu ešte jednofarebná vláda SMER-SD a ŠaŠov, Olajno, úžerníka a ďalších zapredancov klepne pepka
koho budú voliť nejakí focovoliči, to neviem,ale mňa teraz veľmi zaujíma, čo vy budete robiť,ak vám vezmú to vaše lebofico
moji chlebodárcovia? Ja chlebodárcov nemám. Ja si viem na živobytie zarobiť svojou prácou a asi je zamestnávateľ s ňou vysoko spokojný,keďže ku 1.1.mi znovu zvýšil plat
Aj preto sa tu možem slobodne vyjadrovať a nemusím brať ohľady na niekoho,kto by ma za to platil,ako to je v tvojom prípade
A že si nevili slečnu a robertkov? Ale zato volíš tútorov LGBTI,že?
nehovor. Asi som vám riadne zarezal pod kožu,keď už nevieš nič iné,len takto úboho napádať... Je to na prd,ak máš inteligentne reagovať a tvoj manuál na to nie je pripravený,že? Preto si taký zúfalý?
trollík, nie každý vyjadruje "svoj" názor iba,ak mu zaplatia. Ja,ak niečo napíšem,je to MOJ názor a nepotrebujem aby mi za to niekto platil. Ja sa viem uživiť poctivou prácou. ALe tomu ty nemožeš rozumieť,lebo ty pojmy,ako práca a poctivá práca, považuješ za sprosté slová
nemal by si sa takto vyjadrovať. Čo ti povedia tvoji chlebodárcovia,že sa takto vyjadruješ o ich LGBTI chránencoch?
ale dopadne. O to sa nebojím. Ľudia to jasne ukázali pri pokusoch Zmatkoviča a slušne zmagorenej mládeže vyvolať masívne protesty,kedy dosiahli iba svoju masívnu ignoráciu od občanov
práve náhubkový zákon požaduje "aktvista" Smatana za výraznej podpory SMEtiska a Nočníka. Benčík zase rád boznuje ľudí s nevhodným názorom na Facebooku...žeby to boli SMERáci?
že mažú tvoje výplody, sa ani nedivím. Veď,kto by to aj čítal?
nad tebou vyhrai nejakí Hajcmani? Ešte,že si nás upozornil :DDD
Odporúčame