kokceš tu jedine ty. Si vážne,ako generátor náhodných slov
ako ústavný sudca nebude limitovaný žiadnymi koaličnými dohodami
trollovia cokoho a spol. nestačí len kopírovať tabuľky o nejakých imaginárnych zločinoch Fica. Dajte trestné oznámenie,prípadne využite občiansko-právne konanie a žalujte ho priamo,nech konečne budú k dispozícii nejaké súdne rozhodnutia,ako v prípadu Kisku
Takto iba brešete,ale karavána na vás zvysoka kadí a ide si ďalej a vy ste za gluptákov
ale veď dajte trestné oznámenia.Prípadne využite osobné žaloby. Takto iba naprázdno opisujete,čo vám niekto pripravil
dobre robí. Aspoň vám znovu nahnal strach,lebo netušíte,čo za tým je
mňa naopka,veľmi bavíš. Ako zabávač si skvelý. Len keby ti pánboh dal aj trochu rozumu
zase si si niekde prečítal slovo,ktorému nerozumieš a hráš tu inteligenta?
máš aj niečo inteligentné? Jáááj, ty nevieš,čo toto slovo znamená?
prečítaj si celé vlákno a zistíš,že si mimo. On sa pýtal na nejaký heroín až potom otázku zmenil
žeby preto,lebo na rozdiel od našej demokratickej opozície,SMER tajné sužby nezneužíva vo vlastných záujmoch? Čo myslíš?
ak je veta pokračovaním textu,tak nemusí,to by si mal vedieť,ale meno sa VŽDY!!! začína veľkým písmenom
Ja iba reagujem na to,ako sa vy viete pasovať za inteligenčnéelity národa a máte problém aj s pravopisom
odpovedz ty mne,odpoviem ja tebe. Nakoniec,prejdi sa po Slovensku a odpoveď zistíš aj sám. Nec´ver tomu,čím ťa kŕmi SMEtisko a Nočník,lebo dopadneš,ako tebe podobní Česi,ktorí boli presvedčení, že vyhrá Drahoš. Keď som im povedal,že ja tipujem Zemana,reagovali rovnako hlúpo,ako ty teraz,lebo vraj prieskumy hovoria jasne...
Schutz sa o Kiksovi vyjadril,že nie je doležité, že bol aktívnym funkcionárom SZM a že chcel do KSS a podporoval vstup vojsk v 68-om
Vraj je doležité, že teraz podporuje USA a bojuje za ich záujmy
Takto premýšľajú,zapredanci
Odporúčame