a preto sa na vás tak dobre baví a každý jeho krok u vás sposobuje zdesenie
a preto sa na vás tak dobre baví a každý jeho krok u vás sposobuje zdesenie
ako ste sa, chlapčekovia nalepili. Ako muchy na mucholapku :DDD
Braníček, už si zabudol na fotku,keď Fico odchádzal od Kyšku po podaní demisie a ako sa kto z nich tváril?
Čo myslíš,prečo NAKA zhabala počítače a dokumenty týkajúce sa Kisku a jeho firiem?
Prečo na Fica a Kaliňáka doteraz nik nepodal trestné oznámenie?
Zase si iba naletel na konšpirácie SMEtiska a Nočníka...
ale veď vy o slobode prejavu nemáte ani šajnu. Takisto, ani o demokracii. Tieto slová vy a vaše idoly poznáte,len ak im niekto ohrozuje ich korytká. Inak pre vás žiadna sloboda prejavu neexistuje
može,ale nedopadne. Vládni poslanci si predsa nenechajú ujsť pohľad na vaše zdesené tváričky :DDDD
inak to bola z tvojej strany otázka hodná majora Terazkyho :DDDD
Sumár najbližších prezidentských,a parlamentných volieb a volieb sudcov ÚS:
-prezident SR: Štefan Harabín
-vládu SR zostavuje,ako jednofarebnú SMER-SD
-sudcom a následne aj predsedom ÚS SR sa stal JUDr. Róbert Fico
Toto je najnovšia nočná mora,ktorá po včerajšku máta Pioniersky palác a slovenskú opozíciu. Fico znovu všetkým tým trpákom z opozície tak zamotal hlavy,že od včera kokcú piate cez deviate a nevedia vyplodiť nič iné,ako totálne nezmysly
Už dokonca vyhlásili plnú pohotovosť pre všetky svoje nicky na Pravde a iných médiách,aby národ presvedčili,aké to je pre SR zlé
A národ a aj SMER-SD sa na ich zdesení výborne baví,lebo evidentne nič nepochopili :DDDD
prečo nedáš trestné oznámenie,aby si ho k nemu viac priblížil?
jediní,kto tu zo seba robia Hajcmanov si ty a vašich 20 nickov
a preto tu tak zdesene trollujete, od momentu,kedy oznámil kandidatúru? Nedaj sa vysmiať
žeby preto,lebo vie, že SMER voľby suverénne vyhrá aj bez neho a na rozdiel od Sulíka,alebo Zmatkoviča pochopil,že v strane nastal čas na výmenu stráží? To je na takých,ako ty, z tvojej haploskupiny,príliš komplikované,že?
Vyjadrenie Via Iuris o politizácii bolo veľmi zábavné. Takto sa vyjadruje organizácia, ktorá viac než stavovská, je politická,ako ukazujú jej doterajšie kroky a vyhlásenia
Najviac ma tu bavia kiskotrolli,ako cokohodotoho, BranoX5 a ďalší, ktorí sa tu od včera vyjadruhú o Ficovi,jeho praxi a vzdelaní veľmi nevyberavo a dehonestujúco.
Verím,že ich tomu oprávňuje ich poctivo získaná profesúra práva (a nie ako u Radičovej bez akejkoľvek publikačnej činnosti) a minimáne 30-ročná právnická prax so stovkami vyhratými veľkými medzinárodnými kauzami
Ako inak by si mohli dovoliť takto sa o niekom vyjadrovať?
Odkedy Fico ohlásil kandidatúru na ústavného sudcu (čím opozícii poriadne zamotal palice), sa k tomu vyjadril už snáď každý z opozičných stajní. Samozrejme,všetci podrobili tvrdej kritike Ficove právnické vedomosti, schopnosti a prax.
Najúsmevnejšie na tom je,že ani jeden z tých,čo Fica hodnotili, nie je právnikom a mnohí z nich dokonca mali problém aj urobiť si aspoň maturitu. To im však nebráni vydávať pseudoerudované hodnotenia vzdelania,praxe a kariéry Fica
Nikomu z nich však nevadí, že napr. taká nominantka Patakyovej, nejaká Kovačechová vzdelaním,ani praxou Ficovi nesiaha ani po päty. Nikomu nevadí,že kandiduje nejaký exekútor,čo určite nedáva príliš právnickej praxe.
Všetci rozprávajú o politizácii ÚS, ale nikomu nevadí,že mnoho kroky Švecovej vo funkcii predsedníčky NS, boli skor politické,než právnické
ten zPP radšej ani za prezidenta kandidovať nebude a určite by ním nikdy nebol,keby sa už vtedy prevalilo na neho to,čo v posledných mesiacoch
kde by on nabral X5-tku? Na to má nedostatočné QL (predpokladám,že ani netuší,čo to je :DDD)
Odporúčame