Klobúk dolu pred Novakom.
Klobúk dolu pred Novakom.
Nezáviď Albánec :-))))
Asi tak :-)))
Podla teba by boli vhodne na boj aj rogala len ich treba vhodne pouzivat :-)))
Je iba na polutovanie...
Hlavne ze ty mas stale dost kufrov na vykladanie a nakladanie v hoteli :-))))
Na Kyjev padaju rakety nie na Moskvu...
Az na gejzu...:-)))
Ma riadmy problem nevsimaj si to :-)))
Preco ta tvoja nevrazivost voci Novakovi?Uz od vcerajsieho tvojho prveho prispevku...
Novak je neskutocny borec.Gratulujem!
Maju F16 malo ak dodaju aspon 100 buse to super.Lietat na nich budu traktoristi...:-)))
Lebo je to protusrbsky kosovsky Albanec...
Das im pokoj a potom budu spamovat :-)))
Som rad ze som ti urobil radost preklepom ktory som si sam ihned opravil.Rad by som vedel kolko preklepov by si urobil ty v debate v hebrejcine :-)))
Vyzera to na kolaps ...
Ked on ma ma tak rad.Tak ho musim povzbudit :-)))
Spamovanie je jeho hobby :-))))
Odporúčame