A ešte jedno - Fra s Bra ani nehrali. Bra vypadla s Talianmi.
A ešte jedno - Fra s Bra ani nehrali. Bra vypadla s Talianmi.
Nesprávne písanie mien je ten najmenší problém - väčší je ten, že tam máš hromadu omylov. Tak postupne - Beckenbauer tam nehral. Maradona zahral dobre v jednom zápase - proti Maďarsku. Žiadne brvno sme proti Fra nenastrelili - mali sme pološancu, ale (tuším) Amoros zachránil. Schumacher Battistona netrafil nohou, ale narazil do neho bokom Ale inak máš pravdu - boli to skvelé MS
MS v Taliansku boli prvé, na ktorých lopta nebola z kože. Odvtedy futbal tak pekne nevonia - ani obrazne, ani v skutočnosti.
Komentuje š, a nevieš, o čo ide... Škuravy, Moravkik, Šovanek.. . tak vyslovovali mená našich hráčov zahraniční komentátori.
Kocian nie je rodák z B Bystrice a ani tam s futbalom nezačínal.
Dinamo Minsk alebo Omsk sponzorujú výrobcovia zbraní ? Väčšina sponzorov v KHL je z prostredia naftárov a plynárov - čiže ide v podstate o tvoje peniaze,ktoré idú nielen do športu, ale aj do ruských škôl, polície, medicíny, na dôchodky atď... Ale čakať od teba kúsok zdravého rozumu by bolo prisilné.
A to je jediná prospešná vec, ktorú SaS počas svojej existencie robí.
Svako - prosím, vysvetli mi - Fico drží pištoľ pri hlave Matoviča, Sulíka, Remišovej, Kollara atď, aby stvárali tie nezmysly , ktorých sme svedkom ?
My, Kremľom platení proruskí dezoláti, od začiatku tvrdíme, že s Ruskom treba jednať, že zbrane, sankcie a vyhrážky Ukrajine nepomôžu a Európe ublížia viac, ako Rusku. Ako vidím, tak Kremeľ dostal na výplatnú listinu aj nemeckého ministra.
To s Nalbandianom bolo v tej slávnej sezóne 2005? Tak na obranu Domina treba uviesť, že potom porazil neporaziteľného Ljubicica :-)
Pri debatách s p. Bittó Cigánikovou si vždy na článok, v ktorom sa predstavovala pred voľbami v r 2016. Povedala zhruba toto :"Oslovili ma myšlienky R. Sulíka. Prišla som do SaS, že chcem pomôcť. Povedali, že nemajú obsadený post experta na zdravotníctvo. Tak som sa tomu začala venovať"... Reku, keby pod SaS spadala futbalová reprezentácia, tak by sme nemali problém s výberom trénera. Bittó by sa tomu začala venovať :-)
Domino bol doma v Davis cupe o dve triedy lepší, ako na turnajoch. Nepoznám takéto hráča, ktorý by sa mu v tom vyrovnal.
Na jej krst by mohli pozvať Alaina Roberta.
Najlepšie je, že tí istí, čo nadávajú, aká je naša liga slabá, tvrdia, že Kucka je starý, hoci odohral sezónu v - možno - najsilnejšej lige sveta :-)
Neviem, či bola jednoznačne lepšia. Podľa článkov a TV šotov to také jednoznačné nebolo. Okrem gólov - všetky po chybách Schrojfa - neviem o tom, že by mali nejaké šance. My áno - Kvašňákova hlavička z pár metrov, neodpískaná penalta po čistej ruke...
No a vďaka športovcom, ako je Hašek, vznikajú vtipy typu "mama mala troch synov. Dvaja boli múdri a tretí bol hokejista"
V článku je chyba. Náš prvý profesionálny klub nebol Slovan, ale FC Nitra.
'Zaujímavosťou je, že kým Djokovic dostane stopku, tak sa v USA budú môcť predstaviť Rusi aj Bielorusi, napriek tomu, že WTA a ATP odsudzujú agresiu "- takéto miešanie hrušiek s jablkami sa len tak ľahko nenájde.
Stgu - vyhral si titul "hlupák dňa"... Dôvodom (či už skutočným, alebo domnelým) diania na UA je nespokojnosť menšiny - v tomto prípade ruskej, ktorú prišiel "ochraňovať" materský štát... Ktorá menšina bola (a neustále je) nespokojná - slovenská v Maďarsku, alebo maďarská na Slovensku?
Odporúčame