A čo býčie zápasy v Španielsku , Fiofan ?
Ťažko stresovaný , vyčerpaný s skrvavený býk je zabitý matadorom ..........................a obecenstvo ,, šalie " ...........
Máš pocit , že to je vyspelý západný svet ?
A čo býčie zápasy v Španielsku , Fiofan ?
Ťažko stresovaný , vyčerpaný s skrvavený býk je zabitý matadorom ..........................a obecenstvo ,, šalie " ...........
Máš pocit , že to je vyspelý západný svet ?
Neviem ako je to u Smerákov .............................no Veronika tvrdí , že to tak byť nemá .
Ale sama je PRIPRAVENÁ PRIJAŤ AKÚKOĽVEK FUNKCIU .
.
Nie je to pokrytecké , leontinka ?
USA zrušili nariadenie, ktoré bránilo DUŠEVNE CHORÝM kupovať zbrane
Predošlá americká vláda exprezidenta Baracka Obamu chcela posilniť systém kontroly držby zbraní.
15. feb 2017 o 22:48 SITA
Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/20460672/v-usa-schvali…
„Nový minister má byť skúsený manažér, ktorý sa školstvu dlhodobo venuje.
SNS nemôže za ministra nominovať niekoho len preto, že bol okresným predsedom strany, alebo je synom Mečiarovského privatizéra, ktorý momentálne podporuje SNS,“ ........zdôraznila Remišová,
.
Táto vyštudovaná herečka sa aj v Bruseli venovala problematike mládeže a v NR je vo výbore pre vedu kultúru a mládež.
.
Na otázku časopisu Týždeň : ,, Chcete byť premiérkou „ ?.......Veronika odpovedá : ,, Som pripravená prijať akúkoľvek zodpovednosť „
.
PS – Teda ak sa jedná o Veroniku osobne , tak NEVADÍ , že ......................NIE JE ........ skúsený manažér, ktorý sa problematike dlhodobo venuje.
Je ochotná PRIJAŤ AKÚKOĽVEK FUNKCIU .........
By ma zaujímalo , ako by ústavný právnik Drgonec vysvetlil občanovi , že jeho sused môže mať zbraň a on ju mať nemôže ?
Mojsejovci určite patria , ku ,, klenotom " súčasnej ,, umeleckej tvorby" .
Nakoniec - keď je umelcom Luboš Lorenz ......................
Petra Jurinová
Amerika - text
Straší ti vo veži milá Erika,
jediné čo rada máš je Amerika.
Erika chuť na halušky nikdy nemáva,
iba koláč s hamburgerom jej prežiť pomáha.
Ona svoju Ameriku na Slovensku má,
stále nosí iba džíny made in USA.
Smolu máte ak ste iný,
tak ste neni jej.
Počúva len Backstreet Boys a tetu Madonnu,
pri slovenských pesničkách sa chytá za hlavu.
Až vyrastie bude fajčiť len ameriky,
vydá sa za Jonna Sjorku, žiadne caviky.
Bude svoju Ameriku v Amerike mať.
Straší ti vo veži milá Erika,
jediné čo teraz máš je Amerika.
Robert William "Bob" Hoskins...........anglický herec ....vo filme Nepriateľ pred bránami hral Nikitu Chruščova .
Slizký anglický demokratík , čo nám nmal ukázať aký je Sovietsky zväz zlý.
Ukázal a sprofanoval sa.
TAK ?????
Voľby 2011
Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko 23 722 hlasov ......... 0,93%
Ale to platí len vtedy , ak krajina na to pristúpi a ,, začne žiť na dlh "
Teda nemožno ju donútiť.
To , že sa nepostavili iní , Tisa neospravedlňuje .
.
Židovský kódex (oficiálne nariadenie č. 198/1941 Slov. z. o právnom postavení Židov) bolo vládne nariadenie v prvej slovenskej republike obsahujúce súbor protižidovských predpisov. Vydané bolo dňa 9. septembra 1941.
Išlo v prevažnej miere o kópiu nemeckých protižidovských zákonov.
"Židia" boli definovaní na etnickom aj náboženskom princípe.
Osoby spĺňajúce definíciu Žida boli
-pozbavené viacerých základných práv,
-všetkého nehnuteľného a časti hnuteľného majetku,
-vzťahovala sa na nich "pracovná povinnosť".
Podľa vyhlášky z 18. 9. 1941 museli od veku 6 rokov povinne nosiť šesťcípu žltú hviezdu.
Tak to ste prehnal , pán Ondriáš.
Napísal ste : ,, Ako je organizovaný „totalitný systém“ v S. Kórei, ktorý je podporovaný ľudovou armádou a nie vojenskými žoldniermi, ako je to v mnohých “demokratických” krajinách?
.
Čo znamenajú tie úvodzovky ???
Chcete tým vari naznačiť , že V Severnej Kórey NIE JE totalitný režim horší ako za Stalina ????
To hádam srandujete ..............
Ako možno krajinu donútiť , aby si zobrala úver ?
Nemal na výber ?
A prečo sa teda iné krajiny fašistickému Nemecku postavili so zbraňou v ruke ?
Tie mali na výber ?
A neospravedlní sa LIDL moslimom za to , že predáva bravčové mäso ?
Prežila leto bez mora ?
Neverím .
To je hádam JEDINÁ na SLOVENSKU , ktorá to dokázala ..................
Doterajší vývoj predaja elektrických áut totiž ukazuje, že sa IM DARÍ LEN TAM
, kde vláda ich odbyt dotuje
daňovými úľavami
a rôznymi bonusmi, napríklad parkovaním
alebo dobíjaním zadarmo,
alebo možnosťou vjazdu do centier miest
či využívaním pruhov pre verejnú hromadnú dopravu.
.
Nuž KTO BY NECHCEL elektromobil , keď mu vláda umožní DOBIŤ batérie ZADARMO ....................?
Zavolaj to na české ministerstvo financií ........................zrejme tam nevedia , že koruna posilnila ......
Edward Snowden hovorí , že USA už - našťastie - informácie neukladadajú na papier ......
Odporúčame