Agentúra VRAJ ...................opäť napísala niečo o Rusoch ........
Agentúra VRAJ ...................opäť napísala niečo o Rusoch ........
Vždy píš - Gruzínec Stalin a Gruzínec Beria .....
Bežní ľudia si prečítali , že OECD KRITIZUJE , že hoci počet detí klesá , neklesá počet škôl a učiteľov.
Ale to čo som napísal si nemyslia ľudia ............ale OECD .
Myslíš , malinova , že v OECD nevedia , že žiaci sa na ,, jazykoch a informatike " delia na skupiny ????
Při odjezdu ze Ženevy 28. září 1934 ministr zahraničí Polské republiky Beck prohlásil:
„Polsko o své vůli prohlašuje, že od nynějška spojuje svůj osud s osudem Německa...
.
Polská vláda se prohlašuje od nynějška za osvobozenou od jakýchkoliv závazků vůči Československu a připomíná svoje přání stanovit společnou hranici s Maďarskem.“[2]
OECD tiež upozornila, že zatiaľ čo v rokoch 2003 až 2013 klesol počet žiakov na Slovensku o 26 %,
počet škôl klesol len o 10 %
a stavy učiteľov len o 7 % .
V menších obciach tak priemerný počet žiakov v triedach klesol na 13 detí, zatiaľ čo v štátoch OECD je to 21 žiakov.
Ale veď učitelia nechcú zmeniť systém .
Oni chcú VYŠŠIE platy !
Kostoly sú na pochovávanie mŕtvych ?
A čo cintorín v strede Nitry ?
Premiestniť ?
V Bazilike svätého Petra v Ríme pochovali Jána Pavla II.
Je to v strede mesta .
Aj to považuješ za morbídne , kalific ?????
6. decembra 2016 12:12
15-roční žiaci sa prepadli v matematike, čítaní aj prírodných vedách.
V testovaní PISA sme opäť pod priemerom OECD
V testovaní PISA, ktoré sa robilo vlani, si naši žiaci opäť pohoršili.
Vo všetkých kategóriách SÚ HORŠÍ ako pred tromi rokmi, keď sa robilo testovanie naposledy.
.
Nuž teda neviem.
Učitelia hovoria vláde : ,, Výsledky našej práce sú STÁLE HORŠIE a teda žiadame vyššie platy ................."
Iste že nie .
VRAH je VRAH bez ohľadu na národnosť a ideológiu.
.
Mimochodom - navštív bývalú Juhosláviu a porozprávaj sa tam s obyčajnými ľudmi.
Srbi zavraždili chorvátsku rodinu a zapálili jej dom ...........potom Chorváti zabili dve srbské rodiny a zapálili ich domy .....neskôr Srbi zabili 5 chorvátskych rodín a zapálili ich domy ...................
Si si istý Fiofan , že medzi vojakmi Červenej armády neboli ,, kovaní KOMUNISTI " ??????
.
Opäť si napísal ( teda celkom presne ) nezmysel , Krištofík.
ako je osamostatnenie sa štátu, teda celkom presne, Slovenskej republiky, dané prijatím jej najvyššieho zákona v podobe Ústavy sa mi nedá zabudnúť...............si napísal
.
Slovenská národná rada prijala Ústavu 1. septembra 1992
Československo zaniklo a teda Slovensko VZNIKLO 1. januára 1993
To áno.
Slovensko je plné krížov.
Pod ,, symbolom kríža " sa upaľovali čarodejnice a viedli križiacke výpravy ........
Takže ty si za to , aby sme všetci uznávali OFICIÁLNU VERZIU DEJÍN ????????
Takže ty si veril Klementovi Gottwaldovi a Vasilovi Bilakovi a ,, socialistickému výkladu " dejín ????
.
Alebo vtedy oficiálny výklad dejín neplatil a dnes už platí ????
V čom konkrétne Klaus nemá pravdu ?
Odporúčame