Boh to vie určite .
A určite to vedia aj Briti .
Tvrdia , že Brusel robí z EU JEDEN ŠTÁT.
A oni vstúpili do SPOLOČENSTVA ŠTÁTOV .
A nechcú žiť v ,, Spojených štátoch európskych ......................."
Boh to vie určite .
A určite to vedia aj Briti .
Tvrdia , že Brusel robí z EU JEDEN ŠTÁT.
A oni vstúpili do SPOLOČENSTVA ŠTÁTOV .
A nechcú žiť v ,, Spojených štátoch európskych ......................."
Vyčerpávajúca odpoveď .
Ak by som bol Jehovista , určite by mi stačila .
A Československo vzniklo referendom ??????
.
PS - Ak v indii, v oblastiach kde nieje elektrický prúd dokážu ľudia hlasovať cez odlačok palca cez internet....si napísal ekonom SK .
To je aký internet BEZ elektrického prúdu ????
Prestaň so všeobecnými frázami.
Ak zozbieraš podpisy , bude vyhlásené referendum .
Nič nebráni tomu , aby sa referenda zúčastnili VŠETCI voliči a odhlasovali si všetko čo chcú .
Alebo to tak nie je ???????
Čím si vysávače zaslúžili takú pozornosť Európskej komisie ?????
.
Predpokladám , že nejakému členovi EK , ,, lezie na nervy " keď jeho manželka vysáva ....................................
Aj v baniach a kameňolomoch ich je zúfalo málo ....................
Mám pocit , že podceňované Rumunsko bude prudko napredovať .....................a čaká ho svetlá budúcnosť .
Ale kdeže , teolog.
Mýliš sa .
To by sa dalo nazvať taktika Jehovu Boha!
Niekedy nechava, aby sa jeho uctievatelia pomylili, aby tak zmiatol nepriateľov...:-)
Ale veď ľud právo kontrolovať tých čo majú moc má .
Treba zozbierať podpisy pod petíciu a referendum bude vyhlásené .
PS - máš pocit , že ľudia na Slovensku chcú rozhodovať v referendách ?
Nepriateľov ?
Zmätení boli Jehovisti ............a nie prvý krát ........
PS - koniec sveta nastal v ktorom roku ?
Bude to super.
Ak bude do Parlamentu kandidovať viac SCHOPNEJŠÍCH žien ako mužov , tak sa tam nedostanú ..................len preto , že v Parlamente bude musieť byť 50 % mužov ......................
Vymyslený bol príchod Abraháma do luxusnej vily v San Diegu ..........
Ty , Krištofík , si bol pred rokom 1989 ozaj veľmi slávny .
Olympic o tebe naspieval hudobnú skladbu :
Velmi dbal na osobitost
Povýšil svou sebelítost
Na ten nejušlechtilejší cit
Každou větu začal slůvkem Já
Každou větu končil slůvkem Já
Vidíš ho, jak podle zvyku
Důstojně jde po chodníku
A nic kolem sebe nevnímá
Do stop padá sůl a písek
Jednoho dne nevrátí se
Nikdo si té ztráty nevšímá
Komu chybí jeho věčné Já
Jen ozvěna domů vzpomíná
Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já stačím si sám
Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já stačím si sám
Já se mám
Odporúčame