A už vôbec mi nie je jasné , že ak :
,, Po udalostiach na európskom šampionáte futbalistov do 21 rokov v Poľsku sa náš premiér Fico svetu prezentoval ako politik toho najpresvedčivejšieho človečensta,
lebo svoj list prezidentovi UEFA, po štvrťfinálovom stretnutí Nemecko – Taliansko napísal ako občan tohoto národa a fanúšik našej reprezentácie ako „absolútne spravodlivá bytosť“, vyznávajúca zásady fair play celkom bez výhrad, predvedenú hru týchto mužstiev označil za unfair
a pripomenul, že takáto účelovosť spôsobila našim farbám sklamanie v podobe neúčasti v súbojoch o medailové pozície.
Tomuto funkcionárovi v svete športu pripomenul – ba poviem to adresnejšie,
on mu jednoznačne vyčítal,
že práve jemu, ako tiež verejnému činiteľovi by malo ísť v prvom rade o pravdu v názoroch mladých tak ako aj jemu,
lebo ich povinnosťou je výhradne dodržiavanie zákonov a to viete,
s ohľadom na moju znalosť jeho daností v tomto ohľade musím byť jednoducho iba spravodlivým!

