Frantíci neprišli .......................ale zradilo ZSSR .
Tak ?
Frantíci neprišli .......................ale zradilo ZSSR .
Tak ?
Budem hádať ................autorom týchto článkov je ČTK .
Uhádol som ?
Máš medzery v histórii , regulus .
Doštuduj si to .
ZSSR získal svoje ,, povojnové sféry vplyvu " v Jalte po dohode s Veľkou Britániou a USA .
To ste sa ešte neučili ?
To si počul na ,, Rádiu Jerevan " ?
Tak západ neodsúhlasil vojnu s Hitlerom , aby tu v Pravde ,, rusofili " nepísali , že západ môže za vojnu ?
Západ nechal Hitlera ,, rozporcovať " Československo.
Už ste sa to v škole učili , regulus ?
Aj Francúzi a Briti sa svojich kolónií len ťažko vzdávajú ......................
To ale nič nemení na veci , že GRUZÍNEC Džugašvili spáchal na Rusoch veľa zločinov ...............
Ten Gruzínec Džugašvili toho navyvádzal ......................
GRUZÍNEC A NEMEC ..................
To je ten okupant , ktorého k nám poslal UKRAJINEC BREŽNEV .....................a ktorému velil UKRAJINEC maršal GREČKO ????
Při odjezdu ze Ženevy 28. září 1934 ministr zahraničí Polské republiky Beck prohlásil:
„Polsko o své vůli prohlašuje, že od nynějška spojuje svůj osud s osudem Německa...
Polská vláda se prohlašuje od nynějška za osvobozenou od jakýchkoliv závazků vůči Československu a připomíná svoje přání stanovit společnou hranici s Maďarskem.“[2]
1.Polsko vůbec nebylo státem s antihitlerovským směřováním.
Naopak – 26. ledna 1934 to bylo právě Polsko, které jako PRVNÍ z evropských států podepsalo smlouvu o vzájemném neútočení s Hitlerem.
Této smlouvě se také říká – Pakt Pilsudski-Hitler.
2.Polsko se SPOLEČNĚ s Německem připravovalo na agresi proti SSSR. Právě z tohoto důvodu byla všechna opevnění budována… na hranici se SSSR.
Na hranici s Německem se nestavělo nic jiného než týlové sklady, což velmi pomohlo Němcům při útoku na Polsko a porážce polské armády na podzim roku 1939.
3.Polsko stejně jako Třetí říše získalo po Mnichovské smlouvě solidní kus území Československa.
Hitler dostal Sudety a Polsko zabralo Těšínsko.
A prečo vy pravicoví fašisti máte nutkanie BÚRAŤ SOCHY ????
Normálni ľudia nebúrajú ......................tie sochy sú sú dôkazom histórie.
Vy pravicoví fašisti by ste najradšej pálili aj knihy ako Koniáš .....................
.
PS - Myslíš , že Francúzi by mali zbúrať všetky sochy Napoleona a Taliani zbúrať Koloseum ?
A postaviť pomníky 14. Waffen Grenadier Division der SS (galizische Nr.1), neskôr premenovanej na Prvú divíziu ukrajinskej ľudovej armády , ktorá bojovala na Slovensku , aby potlačila Slovenské národné povstanie ????
Tak ?
Odporúčame