A vysvetli mi , kurtizana , prečo by potom VW do Bratislavy prišiel ?
To by predsa mohol zostať v Nemecku .
.
A sa tomu schopnému odborníkovi zdá plat malý , má vycestovať do Nemecka a bude mať plat ako Nemci .
Hranice sú predsa volné .............
odišiel na svoju daču a tam čakal, že ho zatknú a zastrelia.
To je trošku odvážne tvrdenie , znalec .................
Možno by nebolo zle Michal , ak by si napísal , ako chceš ten chladič - tie diery v krajine - upchať .
Bez toho je tento tvoj článok iba taká ,, slabá stredoškolská slohová práca "
PS -
myslíš Michal , že za rozpustené ľadovce a stále menej ľadu v Arktíde ( a exaktne namerané vyššie teploty všade na Zemi ) môže ,, slovenský prederavený chladič " ??????
Teda sa zhodneme , že je tam iba ....kadejaká chrapač a karieristi ,ktorí chcú iba brechať a žrať .
Tak ?
Máš pravdu................dnes tých čo vládnu kritizovať môžeš .................ale ti je to h,,,o...v--no platné .................
Oni sú spokojní ....................
A čo tebe osobne , kurtizana , bráni zamestnať 3-4 tisíc robotníkov a dať im plat 3000 euro mesačne ?
Nemeckých , talianskych alebo španielskych ?
Do dnešných politických strán vstupujú rovnakí ........................tak v čom je rozdiel ?
Nechaj chlapca ............................napísal peknú slohovú prácu .
Obsahovo je to kravina , no formu má peknú .................................................. ..
Sovietske vojská čakali na povel Moskvy aby povstaniu pomohli .........teda ...............aby sa mohli dať zabiť ???
.
Nefantazíruj JUDr.
Vojaci boli radi , že ten povel neprišiel.
Nepozeraj toľko filmov JUDr. Istota ........................................potom píšeš nezmysly .......
Možno obdobie , keď priatelia a spojenci Poliakov - Nemci - poslali svoje divízie aby Poliakov vykynožili ......-
Varšavské geto bolo najväčšie zo všetkých židovských get v NEMCAMI okupovanej Európe počas druhej svetovej vojny.
V oblasti veľkej 3,4 km² sa nachádzalo viac ako 400 000 ľudí židovskej národnosti, ktorí však mali vlastné bydlisko.
Odtiaľto boli niektorí židovskí obyvatelia vysielaní do rôznych vyhladzovacích táborov.
Počet obetí medzi židovskými obyvateľmi sa odhaduje na 300 tisíc.[
Čo to zase trepeš , regulus ?
Kedy bola Mníchovský dohoda a kedy Nemecko porazilo Francúzsko ?
A myslíš , že aj Slovensko , Česko ...Srbsko malo vrátiť územia Rakúsko - Uhorsku ?
Obchodne som niekoľkokrát Rusko navštívil.
Ty si bol v Rusku ?........................alebo sú tvoje informácie len z ČTK ?
Obchodne niekoľkokrát Rusko navštívil.
Ty si bol v Rusku ?........................alebo sú tvoje informácie len z ČTK ?
Aj hranice ZSSR ( a aj Polska , Nemecka , Československa ...... ) sa stanovovali po dohode s Britmi a Američanmi .
Tak tam nepleť Hitlera .........................
Keď Briti urobili pozemkovú reformu v Indii ( mimochodm - akým právom tam Briti boli ? ) tak hladom zahynulo 40 miliónov Indov ..............
Odporúčame