Nebola to Donbaska milicia.
BOLI TO RUSI.
Malo by sa vyhlasit okamzite moratorium na tazbu dreva, pokym sa nezmapuje skutocnost a nevytvori statny organ s plnou mocou koordinovat vyruby a chranit zaujmy statu.
Ceasar bol panovnik. Hovorime o bohoch, viere a nabozenstve.
Na zapad som cestovat nesmel, ale do Sojuzu ma pustali.
Barancok!
Ked som ja bol v Rusku ty si este cikal do plienok.
Blacia ovce zarana
baca pecie Barancoka
.........
Imrisko/Archernar!
A ty mas ktory zo svojich 20-tich nickov najradsej?
-:))))))
Su tu aj taki.
Napriklad sorbon alebo Vlado Bronx (alias imrisko, pantau, archernar, archernar123, raskal....)
-:)))))
Je posadnuty polskymi jablckami, OKS a tretim sektorom.
Steka pes
Steka dnes
Stekat neprestava
Kazdeho z toho boli hlava
Zidik Imrisko a zidik Anti idu vecer po ulici a zistia, ze su sledovani dvomi svalnacmi.
Imrisko hovori Antimu:
Utekajme! Oni su dvaja a ty si len sam.
On nie je len pantauko.
On je aj Vlado Bronx, vlado z bronxu, imrisko, lacika, perun, raskal, archernar, archernar123 a
ktovie co este.
-:)))))
ARCHERNAR!
Nechaj nasho papeza na pokoji!
Shalom!
Si prilis podozrievavy Vlado Bronx, vladobronx, vlado z bronxu, raskal, archernar, archernar123, perun, lacika, imrisko.
Ked Castro junior zomrie narod bude od noveho sefa ziadat reformy.
A on ich bude musiet urobit.
Odporúčame