Hlupost.
ZSSR sa rozpadol z jednoducheho dovodu:
Nebol to zvazok dobrovolny ale pozliepanec drzany pohromade silou.
USA su unia zalozena na dobrovolnosti.
Hlupost.
ZSSR sa rozpadol z jednoducheho dovodu:
Nebol to zvazok dobrovolny ale pozliepanec drzany pohromade silou.
USA su unia zalozena na dobrovolnosti.
Nemecki vedci, inzinieri a technici deportovani do ZSSR po 2. Svetovej vojne:
1250 - letectvo, raketova technika
500 - rakety
350 - radarova technika, radio
50 - raketove motory
25 - gyroskop, navigacia
Spolu s rodinnymi prislusnikmi okolo 6500 osob.
Cim to je, ze s Rusmi nechce nikto nic mat?
Este ani ich najblizsi bratia Bielorusi im neveria.
Vyriesit ju mozu rovnako, ako sa vyriesili ine nehody. Len ci na to budu mat dost odbornosti a penazi.
Zabudol si na ten kudol dymu, ktory mu isiel z vyfuku.
Putin si bude musiet pozicat.
Vsetky konflikty studenej vojny boli vyprokovane cervenymi. Pocnuc Korejskou vojnou.
Co urobia peniaze?
Anglicania utrpeli fiasko na OH 1996, kde ziskali len 1-8-6 medaili.
Potom, kedze sa blizili OH v Londyne zacali financne podporovat sport a vysledky boli:
OH 2000 - 11 - 10 - 7
OH 2004 - 9 - 9 - 12
OH 2008 - 19 - 13 - 15
OH 2012 (LONDYN) - 29 - 17 - 19
Vsetko je to len otazka penazi.
V pocte nickov si ty rekorder.
Rusi boli v prevahe 2:1
vojaci 1.5 mil - 0.7 mil
tanky 5500 - 1100
dela 27000 - 5000
lietadla - 3700 - 1800
padli 12000 - 21000
Vacsina z tych co prisli do Ameriky sa tiez 3 tyzdnoch chceli vratit, ale vydrzali a dnes su radi, ze zostali.
Churchillov vyrok bol o demokracii (sposobe vladnutia) nie o kapitalizme.
Rozdiel medzi nami je ten, ze ja moju susedu zivim a ty sa svojou nechavas zivit.
Capito?
-:))))))))))
Putin nie je o nic lepsi ako jeho komunisticki predchodcovia, ktori zneuzivali oslavu vitazstva na na oslavovanie samych seba.
Aj VladoBronx zije od susedinej vyplaty k susedinej vyplate.
:-)))))))))))))
Nosia co chcu, ale hlavne je, ze nesmrdia, lebo sa kazdy den sprchuju a oblecu sa do cisteho.
Odporúčame