NATO ma svoje podstatnenie.
Doposial ziadna clenska krajina nebola napadnuta.
NATO ma svoje podstatnenie.
Doposial ziadna clenska krajina nebola napadnuta.
Bolo by Japonsko kapitulovalo, keby zhodili bombu na neobyvanu oblast?
Chvala panu bohu.
Rusi su vtlaceni spat do svojej krabicky a NATO je garancia, ze z nej nevylezu a nezacnu napadat svojich susedov.
Zhodenie atomovych bomb na Japonsko usetrilo miliony zivotov civilnych obyvatelov a zabranilo obrovskym materialnym skodam v husto osidlenom Japonsku.
USA sa nemaju za co ospravedlnovat.
Japonci nekapitulovali ani po prvej bombe.
Armada chcela bojovat az do uplneho konca.
Je to chyba EU a tiez chyba USA, ze si nestrazia svoje hranice a dovoluju svojvolny a chaoticky vstup
ludi do krajiny.
Ale to nic nemeni na principe, ze krajiny maju pravo rozhodnut k tom kto moze a kto nemoze vstupit dnu.
Kazdy jednotlivec a kazdy stat ma pravo rozhodovat o tom koho pusti do svojho domu.
Ludia nikdy nevytvarali civilizacie, ked mohli vyzit z lovu zvere.
"Skalni fajciari hladaju svoju znacku v Slovenskych trafikach"
Tazko pochopit.
Niekto nechce zarabat peniaze???
Nemam namietky, ked to co suvisi s turizmom ma cudzie nazvy.
Ale trznica sluzi domacim. Nazov Freshmark je nezmysel.
Prechylovanie zenskych mien je archaizmus a mal by sa zrusit.
Kde si sa tulal?
Dlha dovolenka alebo financna tiesen?
-:)))
Nikto nevie. Mnohi republikanski volici hovoria, ze radsej nepojdu volit ako by mali dat hlas Trumpovi, ale ked sa bude lamat chleba tak mu ho nakoniec daju. A demokrati su nervozni, lebo za Trumpa bude hlasovat mnoho takych, ktori normalne nevolia.
Autopilot pomoze pri zlej viditelnosti, ale tu bol problem s vetrom.
Sa ocakava, ze skrinky sa mozu zvonku poskodit.
Ale su stavane tak, aby jadro zostalo neposkodene.
Vojenska zakladna zostane navzdy americka.
Kubanci mozu nanajvys vyjednat vyssie najomne.
Assad odmietal sadnut za stol s opoziciou a teraz po 4 mesiacoch bombardovania Putin vyhlasuje Assadove jednanie s opoziciou za dosiahnutie ciela?????????
Odporúčame