Stale boli?
-:)))))))
Nebudeme mat prvu damu, ale prveho gentlemana.
Chod varit!
Toto je seriozna diskusia.
-:))))
Muselo zaboliet.
:-)))))))))))))))))))))))))))))))
A vsetci budu spokojni.
Prestat si namyslat, a radsej hrat so srdcom.
Byt Cechom mam strach.
Prilis dobry zaciatok.
Len sa neponahlaj.
On je american aj rusofil.
Ako Lee Harvey Oswald.
:-)))
Miliony redneckov ho volili v primarkach. Vsetko sa moze stat.
Ak si chce zachovat aku-taku sancu na zvolenie mal by konecne zvriet hubu.
Odporúčame