Castrovci maju vyhovorku - embargo.
Maduro nema ziadnu.
Castrovci maju vyhovorku - embargo.
Maduro nema ziadnu.
Po 60 rokoch revolucie maju stale potraviny na pridel.
V klime, kde sa daju zbierat 2 urody do roka.
... a podnikove, ktore boli tiez statne.
Kazde mesto ma svoje Beverly Hills a svoje smetisko.
Aj Tujuana.
Byty boli statne a druzstevne. Ziadne sukromne byty neexistovali.
Sukromne boli len rodinne domy.
Pomylil sa.
Cena nebude 20, ale 25 $.
-:))))))
Nepresvecuj ma o slobode cestovania Kubancov.
Taku slobodu sme mali aj my pred roklm 89.
Dali mi pas, dali mi devizovy prislub a ked som si prisiel pre komunisticky vynalez - dolozku mi povedali, ze mozem ist, ale deti zostanu doma.
A ked uz hovorime o Kubancoch?
Kde by na to cestovanie zobrali?
Teda klames.
Prave taxikari, personal hotelov a predavaci su medzi tymi, co chcu zmenu, aby sa im tam nahrnuli americki turisti.
Keby to bola pravda by neriskovali zivoty pri plavbe do Miami.
Pepek?
S kolkymi kubancami si rozpraval a ako?
Kubanci sa musia rozhodnut ci chcu nadalej byt neslobodnymi obcanmi ostrova slobody, alebo prosperujucimi obcanmi ostrova, ktory je zacleneny do medzinarodneho spolocenstva.
Vojenske prehliadky su divadlom pre prostych.
Kto ich berie vazne?
Aked tazke je namalovat atrapy na zeleno z polozit ich na 4 kolesa?
Kde, kto ma silu na moment prekvapenia.
Ide len o to, ako dlhy by ten moment bol.
Kuba fabrikuje "lekarov" ale nema prostriedky na modernu medicinsku technologiu.
Ked je byt na pozicku cast je tvoja, cast patri banke. Cim dlhsie splacas tym je tvoj podiel vacsi. Za komunizmu si len splacal.
Podla toho co je stredovek?
Jedna definicia hovori, ze je to obdobie od padu Rimskej rise po renesanciu.
Ina teoria udava obdobie medzi rokmi 1000 - 1400.
Prva veta je najlepsim prikladom impotencie komunistickeho ekonomickeho systemu.
Odporúčame