Kastmar - ved o tomto je CERN - preto sa tam robia pokusy ktore by zavideli aj filmari scifi..
snazia sa prave na taketo veci prist,,
antihmotu uz vyrobili,,
mozno pride niekedy cas ked sa podari ziskat tachyon,,nikdy nevies ake zazraky cakaju v tej rure,
ja o tom rad citam ked sa nieco objavi je to fascinujuce predstavit si to potom v celom vesmire,


