staci ked sa pozrieme realne na to ako to rozohrali - Irak - nic bordel a vyrobili si teroristov,Afganistan - najprv Dushmani potom Taliban zbrane z USA proti sovietom a teraz zbrane USA proti USA,
pokracovalo sa dalej znovu Irak potom Lybia,snaha rozostvat Egypt,
nasledne bordel v Syrii tam to tiez nejak neslo tak skusme
Ukrajinu ,,ani tam..
tak teraz co
ideme zatiahnut EU do kolapsu vyrobit nejake sankcie na ktorych mi zarobime EU padne na hubu,rozostveme ludi proti rusom a ked bude zle potom sup vojna proti Rusku,,
boze tolko naivity a opakovanych chyb historie
a toto vladne svetu,,
ze vraj sme vsetci dietkami bozimi,no tu su pochyby ci plati evolucia alebo to slovo Bozie,,.


