je jedno co kto pretlaca pomovou vedcou cez svoje politicke lobby skupiny,
energiu Zeme musis nahradit inou aj fotovoltaikou,vodikom,vodou,atd..vsetko je realne,,
realne je aj to ze vyvoleny sa nabalili a budu sa nabalovat dalej..
preto siria bludy o neefektivite inych zdrojov,preco potom nerozmontuju svoje elektrarne,,
to ze na nich ludia doplacaju je zasluha statu ze to povolil bez toho aby si to overili,
ked pred 6 rokmi stal jeen ten panel slabucky 12V a 100 wattov nejakych 1200 euro
dnes ma 75V a 300 wattov za 110 euro - za 6 rokov mas 3 x vyssi vykon a 10 x mensiu cenu za kus..a bola by este nizzsia keby monopoly zamerne nesposobili skrachovanie vyrobcov solarnych clankov cez spekulativne obchody a cla pomocou politickych rozhodnuti..
novych energii je plno len ich realizovat,o cene sa byvit je scestne to nie je auto co neme po 4 rokoch hodnotu,,
osobne keby som necakal ze mi nabehnu kuklaci tak si postavim maly jadrovy reaktor a mam klud do konca zivota.


