a toto je to na co narazam
vedci medzi sebou nespolupracuju
pretoze biologovia a genetici sa snazia nieco urobit ale neberu v uvahu vsetky veliciny casu,
Slnko teraz a red 4 miliardami rokov bolo a je uplne ine,vtedy na Zemi panovali uplne odlisne podmienky,Zem nemala ochrannu atmosferu,nemala vytvorenu magnotesferu,bola bombardovana takym ziarenim po miliardu rokov ze to zabije kazdu bunku,
beriete pri vyrobe zivota toto do uvahy,,bombardujete prostredie milionkrat vecsou radioaktivitou ako je dnes,gama lucmi a radiacnym ziarenim...
ideme dalej v dejinach Zeme sa niekolkokrat odohrali kataklizmy pri ktorych je pad asteroidu iba srandou,
bolo niekolkokrat prepolovanie Zemskych polov,to znamena ze na obdobie tisicov rokov zmizol ochranny magneticky pas Zeme dnes nazyvany Van Allenove pasy,
pri tomt jave by doslo k zabitiu vsetkeho ziveho na povrchu planety a navrat pod morsku hladinu,,
ak sa pametas to som ti pisal..
a znova zacina zivot od pociatku,,


