Na najbližšom proteste občanov druhej kategórie, ako sa sami titulnú bude si na tribúne Fico s Kotlebom dávať jazyčkovú pusinku ako Breznev s Honeckerom.
A budú dávať návod na riešenie covidu - odhodiť rúška, veď ovce rúška nemajú a nemajú Covid.
Na najbližšom proteste občanov druhej kategórie, ako sa sami titulnú bude si na tribúne Fico s Kotlebom dávať jazyčkovú pusinku ako Breznev s Honeckerom.
A budú dávať návod na riešenie covidu - odhodiť rúška, veď ovce rúška nemajú a nemajú Covid.
Ani acylpirin nevytvára imunitu.
A preto sa proti chrípke očkuje.
Koronové peklo pokračuje: Počet nakazených zlomil ďalší rekord! Čísla hospitalizovaných naháňajú strach
A Kotleba navrhuje zahodiť rúško !
A Fico strčiť hlavu do piesku obrátiť sa ne ústavný súd.
Tak takto určite nie,
Nepočúvajte hlupákov
A ešte pridaj
Nikto ti nebude prikazovať kedy dáš deti do školy,
Nikto ti nebude prikazovať či máš ísť na križovatke na zelenú alebo červenú...
Atď
A poisťovne platia a platia
Ktorá prvá skrachuje na Covid ?
Kde sú poistení neockovani ?
„Naše náklady na liečbu 662 pacientov s ochorením Covid-19 predstavujú takmer 120-tisíc eur, pričom najvyššie náklady na liečbu jedného pacienta boli viac ako 11-tisíc eur,“ informoval Matej Štepianský, PR špecialista zdravotnej poisťovne Dôvera
A poisťovne platia a platia
Ktorá prvá skrachuje na Covid ?
Kde sú poistení neockovani ?
„Naše náklady na liečbu 662 pacientov s ochorením Covid-19 predstavujú takmer 120-tisíc eur, pričom najvyššie náklady na liečbu jedného pacienta boli viac ako 11-tisíc eur,“ informoval Matej Štepianský, PR špecialista zdravotnej poisťovne Dôvera
Covidovi experti Fico, Kotleba navrhujú perfektné riešenie pre nezaockovanych - majú zahodiť rúško, lebo ani ovce rúško nenosia a nemajú Covid.
Buďte ako ovce.
A keby si dostal Covid bral by si aj experimentálny liek, keď nie je iný ?
Alebo by si prečítal lekárom kódex ?
Kotleba navrhuje ako prevenciu rúška dole, lebo ani ovce rúška nenosia.
Na tribúne s afektom zahodil rúško.
Toto je tá cesta na prekonanie pandemie ?
Povinné očkovanie je nevyhnutne, to by mal pochopiť aj Matovič a nebrzdit povinné ockovanie .
Matovič je taký ako Fico - oni majú k dispozícii drahé lieky na Covid, ale čo ostatní.
Aj ten lekár čo brojil proti očkovaniu dostal dráhy liek, ktorý obyčajní ľudia nemajú.
A čo navrhuje expert na Covid Fico a Kotleba ?
Že ruska dole, veď ani ovce ruska nemajú.
Kotleba na tribúne afektívne odhodil masku a zakričal:
"Závodné ruska, veď ovce ruska nenosia!"
Ty si kotlebovec - ten na tribúne zahodil rusko a kričal
Nebudem nosiť handru ani ovce ju nenosia.
Chce dokázať chrániť tvoje zdravie, ale ty sa úspešne branis.
Každý si chráni seba, na teba sa môže vysrať.
Antivaxeri budú odmietať aj lieky, ktoré nie sú viac rokov skúšané....
Európska Lieková agentura schválila liek Molnupiravir - antivaxeri odmietnu, lebo Sputnik.
Monoklonalne protilátky - odmietnu.
Odporúčame