K piatku 19. novembra bolo v martinskej nemocnici hospitalizovaných 126 covid pozitívnych pacientov, pričom 86 z nich bolo neočkovaných.
K piatku 19. novembra bolo v martinskej nemocnici hospitalizovaných 126 covid pozitívnych pacientov, pričom 86 z nich bolo neočkovaných.
s tým čo je teraz v Bojnicach v nemocnici na kyslíku ....
kto odrádza ľudí od očkovania ?
no predsa opozícia.
Kto je nezaočkovaný ?
no predsa priaznivci Fica, Kotlebu, Pellegriniho, Mazureka, Uhríka - ten má momentálne covid...
kto je vo väčšine v nemocniciach ?
neočkovaní
prečo sa tak bojíš - buď hrdina ako Fico, alebo Kotleba - zahoď rúško a choď pomáhať do nemocnice
musí byť strašné čakať či dostaneš covid a či to bude mať priebeh ako u Fica a pri vedľajšom stole bude sedieť lekár z Nemecka, alebo ako Blahov otec, ktorému ani Luboš nepomohol a pôjdeš do krematoria.
Nezostáva ti nič iné len dúfať, že nedopadneš ako Blahov otec.
Lebo sa hovorí, že KAŽDÝ bude mať covid, ale očkovaní sú vo veľkej výhode, že sú pripravení - neočkovaní sú posratí a tých to môže chytiť v plnej sile.
musí byť strašné čakať či dostaneš covid a či to bude mať priebeh ako u Fica a pri vedľajšom stole bude sedieť lekár z Nemecka, alebo ako Blahov otec a pôjdeš do krematoria.
Nezostáva ti nič iné len dúfať, že nedopadneš ako Blahov otec.
Lebo sa hovorí, že KAŽDÝ bude mať covid, ale očkovaní sú vo veľkej výhode, že sú pripravení - neočkovaní sú posratí a tých to môže chytiť v plnej sile.
treba isť oprášiť Auroru alebo gumipušky a dreveného koníka
musí byť strašné čakať či dostaneš covid a či to bude mať priebeh ako u Fica a pri vedľajšom stole bude sedieť lekár z Nemecka, alebo ako Blahov otec a pôjdeš do krematoria.
Nezostáva ti nič iné len dúfať, že nedopadneš ako Blahov otec.
Lebo sa hovorí, že KAŽDÝ bude mať covid, ale očkovaní sú vo veľkej výhode, že sú pripravení - neočkovaní sú posratí a tých to môže chytiť v plnej sile.
Nezaočkovaní sa už tešia na výlet do zahraničia a zadarmo - a domov ich pošlú poštou v urne.
Lengvarský pripustil možnosť prevozu pacientov do zahraničia, Slovensko už dostalo ponuku
Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22787379/lengvarsky-p…
nie, koho volil, ale od koho si dá radiť a koho nosí na pleciach ....
V situácii, v ktorej sa Slovensko v súčasnosti nachádza, je povinné očkovanie nielen možné, ale aj potrebné a ústavne konformné. Pre TASR to uviedol ústavný právnik a bývalý politik Peter Kresák.
"Mám pri tom na mysli najmä pozitívny záväzok štátu chrániť životy a zdravie svojich občanov. Či je lepšie plošné povinné očkovanie alebo očkovanie podľa vekovej skupiny, je odborná otázka, na ktorú musia odpovedať odborníci," vysvetlil Kresák.
Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22787363/ustavny-prav…
Ústavný právnik Kresák: Povinné očkovanie je nielen možné, ale aj ústavne konformné
Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22787363/ustavny-prav…
Až 89 % ľudí, ktorí v piatok potrebovali umelú pľúcnu ventiláciu, bolo nezaočkovaných, uviedlo ministerstvo zdravotníctva. Potvrdilo, že na expertnej úrovni už prebiehajú diskusie o možnosti povinného očkovania vybraných skupín obyvateľstva. (tasr)
Progresívne Slovensko je za povinné očkovanie pre celú dospelú populáciu. „Aktuálna pandemická situácia nám už neumožňuje čakať a váhať. Povinné očkovanie obyvateľstva už nie je o názore, ale o nevyhnutnosti a zodpovednosti voči očkovaným, neočkovaným, ekonomike, ale aj našim zdravotníkom a zdravotníčkam,“ uviedla strana.
Odporúčame