Myslím, že astronautka....
Remišová sa musí do všetkého trepať a najmä do toho čomu absolútne nerozumie - čo už má výsledky vyšetrovania ?
A súťaž na dodávku pásovej techniky vyhráva :
firma spolupracujúca s Kobylkou Pavlinkou.
Ako sa to dozvedeli o tom zásahu ?
A ten pán Kovařik už vie kto je turista a kto demonštrant ?
A ten pán Kovařik už vie, že môže zákony použiť aj pred 20.00 hod. ?
*
Ak áno, tak nech to naučí aj veliteľa zásahu !
Nechce Kovařik povedať čo je pravda !
Lebo
Podľa Kiplinga pravda je prvá obeť vojny !
Takže Kovařik vie čo robí, keď hovorí o vojne.
Asi mal poriadny dôvod a strach.
STRACH JE ZLY RADCA - priviedol ho k porušeniu zákonov
Keby Fico splnil čo pred 15 rokmi sľúbil .ohol byť poriadok, ale klamal - neurobil čo sľúbil.
Čo ten Kovařik tára o napätí v spoločnosti - čo keď vyšetrujú 40 až 50 zlodejov to je spoločnosť ?
To je spolok osratých zlodejov.
Tak nech postupuje podľa zákonov a nevyhovara sa na napätie v nejakej spoločnosti - a napätie je tu kvôli hlúposti plagiatora Igora a nebráni polícii v konaní lebo sa ho netýka.
*
Veď jedine Fico kritizuje postup polície. No a plagiator Kollár
To je teda "pekná" spoločnosť
Tam patrí aj Kovařik ?
Stará pravda:
Po zlom dobré nečakaj !
Mala napísať Mečiarovi, Dzurindovi a Ficovi
*
A bolo by po problemoch ...
Vojna policajtov pokračuje.
*
Kto objaví pravdu ???
*
Lebo
Podľa Kiplinga pravda je prvá obeť vojny
Maďari zneužívajú neschopnosť plagiatora Igora a rozhadanu koalíciu na provokácie - a za neschopného plagiatora stanovisko Olajno dáva ďuro Gymeš.
Ďuro Gymeš aj keď je Matovičova podržtaška nech neprovokuje.
Plagiator Neschopný Igor Pomstychtivy útočí hlava nehlava lebo sa chce páčiť TUPELOM čo sa nechcú očkovať.
*
Pritom štáty postupne majú tvrdšie opatrenie proti TUPELAM, ktorí nie sú očkovaní
Ešte nejake obmedzenie pre neschopného agiatora Igora pomatychtiveho by mali urobit
98 % s covidom sú neockovani a iba 2% očkovaní....
Plagiator tým nič nezískal - vlastne získa 5 volicov ktorí ak budú mať šťastie získajú 100 000
Ostatní budú nasrati, že sa z ich daní vyhodia desiatky milionov €.
Zatiaľ to opäť vyzerá na rovnaké fiasko, ako všetko, do čoho sa v ostatnom čase pustil Igor Matovič - povedal Lenč.
Kto mu to všetko spočíta ?
Už by mala začať pracovať vyšetrovacia komisia aj so stabom...
A este bude musieť povedať bez chyby heslo:
Plagiator Matovič oplagiatoroval diplomovku tak ako plagiator Kollár.
Plagiator Matovič je klamár:
Najskôr hovoril, že má liek na covid testovanie.
Potom hovoril, že má atómovú bombu na Covid - celoplošné testovanie
Potom doviezol Sputnik a 500 000 ľudí sa malo zaočkovať - a nedali súhlas na očkovanie a on sa až teraz zaočkoval....
Medzi tým odstúpil pre NESCHOPNOST - to mu máme ešte veriť ?
Odporúčame