Čo robil blázon Igor, idiot Sulík po voľbách 2016 na námestí ?
Ty NIC NEVIES
ALE
keď vlastní členovia vlády hovoria, že Igor je debil, tak sa niečo musí zmeniť.
Veď OLaNO nie je iba blázon Igor, má tam ešte 53 bláznov . tak môže to skúsiť iný,
Potom iný
Potom iný
Až kým ich ľudia nenakopu do srakov.
Načo si ich volil neschopakov.
Aj ústava povoľuje takých hlupákov vyhodiť.


