Ty si padol z :Duba
Štát od Penty berie iba dane ..
Ty si padol z :Duba
Štát od Penty berie iba dane ..
Nikto nevie asi nejakú kompu a faloš..
Remišová sa "nenechá" vydierať
Lebo
„Naše stanovisko bolo jednotné po predsedníctve strany a tým bola zmena na poste predsedu vlády. Na tejto požiadavke sa nič nezmení. Čiže je veľmi pravdepodobné, že potom nielen klub, ale celá strana by odišla z vládnej koalície,“ hovorila o pomeroch v strane pri tejto otázke Remišová v pondelok.
Veríte ešte Remisovej, že sa nedala KORUMPOVAT ?
Hlina sa ťa pýta,
Čo by si chcel
Aby ťa cez priepasť viedol blázon alebo zladej?
Čo si vyberieš ?
Remišová sa nechala KORUMPOVAT ?
LEBO
„Naše stanovisko bolo jednotné po predsedníctve strany a tým bola zmena na poste predsedu vlády. Na tejto požiadavke sa nič nezmení. Čiže je veľmi pravdepodobné, že potom nielen klub, ale celá strana by odišla z vládnej koalície,“ hovorila o pomeroch v strane pri tejto otázke Remišová v pondelok.
Matovič odstránením Sulika a SaS, Kolikovej a Krajniak je na ceste diktátora Causescu - môže aj tak skončiť ako Ceasescu.
Remišová mu svojou náročnosťou dlazdi cestu.
Hlina má pravdu o Matovičovi:
Už dávnejšie som povedal, že Matovič bol, je a bude problém. Niektoré ženy si myslia, že muž sa po svadbe zmení. Nezmení. A nezmení sa ani Matovič. Potrebuje robiť veľké epické veci, obrovskú šou, lebo ho fascinuje, že sa o ňom niekde píše.
Matovič je, a povedal to aj Sulík, extrémne pomstychtivý, a ja dodávam, že aj zákerný človek.
Čo je riešením aktuálnej krízy? Predčasné voľby? Rekonštrukcia vlády pri súčasnej koalícii?
Kým by ste sa nechali viesť ponad priepasť – bláznom alebo zlodejom?
Asi zlodejom.
A my sme teraz nad priepasťou. Máme na výber podvodníkov a zlodejov z minulej vlády alebo bláznivého Matoviča, ktorý je však tiež svojím spôsobom podvodník. Preto je dôležité mať aj tretiu možnosť. Verím, že existuje.
Hlina má pravdu o Matovičovi:
Už dávnejšie som povedal, že Matovič bol, je a bude problém. Niektoré ženy si myslia, že muž sa po svadbe zmení. Nezmení. A nezmení sa ani Matovič. Potrebuje robiť veľké epické veci, obrovskú šou, lebo ho fascinuje, že sa o ňom niekde píše.
Matovič je, a povedal to aj Sulík, extrémne pomstychtivý, a ja dodávam, že aj zákerný človek.
Čo je riešením aktuálnej krízy? Predčasné voľby? Rekonštrukcia vlády pri súčasnej koalícii?
Kým by ste sa nechali viesť ponad priepasť – bláznom alebo zlodejom?
Asi zlodejom.
A my sme teraz nad priepasťou. Máme na výber podvodníkov a zlodejov z minulej vlády alebo bláznivého Matoviča, ktorý je však tiež svojím spôsobom podvodník. Preto je dôležité mať aj tretiu možnosť. Verím, že existuje.
Ktože to kupoval testy - Trnavská firma ?
Aha
Ktože to bol zabasnuty riaditeľ SIS zo Sme rodina ?
Aha
78 Ročny mal dostať pfizer a nie astru, tam sa ani nemohol zapísať....
Na Covid zomiera cca 100 ľudí denne a "dôstojne" nezomrú všetci, lebo je nedostatok prístrojov, takže zvážia či máš dostať prístroj alebo nie a o tých reakciach tvojich pochybujem na pfizer som ešte nepočul ani, že by mali zvýšenú teplotu....
Som tiež zaockovany pfizerom a bez problémov ako aj ostatní z okolia..
Ale píše a mali by sa ísť ospravedlniť tisícom mŕtvych, ktorí neboli zaockovani
Ešte pred pár dňami som si myslel, že Remišová je pričetna - ale asi nie je .
Zasa sa mi pripomenula, ako keď hovorila o počte členov OLaNO ....
Alebo o porazení Covidú za dva mesiace ....
ešte by mal tú novinárku poslať aby sa ospravedlnila rodinám všetkým mŕtvym na COVID, ktorí sa nezaočkovali pre jej jednostrannú reláciu
Po zaočkovaní je riziko na 5 milionov obyvateľov cca 10 úmrtí u rizikových ľudí
Nezaočkovaní - v súčasnosti na 5 milionov obyvateľov je mrtvych takmer 9000 ľudí a do mája bude mrtvych 15000 ľudí - NEZAOČKOVANÝCH
z tých nezaočkovaných v nemocniciach - je cca 4000 a 2 % denne zomrie teda cca 80 ľudí a niekedy viac
a to ešte tí nezaočkovaní bránia liečeniu chorých ľudí - nemôžu sa robiť zákroky
A odporcom očkovania nevadí 15000 mŕtvych na COVID v tomto polroku, ale riziko 10 zomrelých ich straší
Odkaz pre Blahu - počítaj
Po zaočkovaní je riziko na 5 milionov obyvateľov cca 10 úmrtí u rizikových ľudí
Nezaočkovaný v súčasnosti na 5 milionov obyvateľov je takmer 9000 ľudí a do mája bude mrtvych 15000 ľudí - NEZAOČKOVANÝCH
z tých nezaočkovaných v nemocniciach - je cca 4000 a 2 % denne zomrie teda cca 80 ľudí a niekedy viac
a to ešte tí nezaočkovaní bránia liečeniu chorých ľudí - nemôžu sa robiť zákroky
A odporcom očkovania nevadí 15000 mŕtvych na COVID v tomto polroku, ale riziko 10 zomrelých ich straší
Po zaočkovaní je riziko na 5 milionov obyvateľov cca 10 úmrtí u rizikových ľudí
Nezaočkovaný v súčasnosti na 5 milionov obyvateľov je takmer 9000 ľudí a do mája bude mrtvych 15000 ľudí - NEZAOČKOVANÝCH
z tých nezaočkovaných v nemocniciach - je cca 4000 a 2 % denne zomrie teda cca 80 ľudí a niekedy viac
a to ešte tí nezaočkovaní bránia liečeniu chorých ľudí - nemôžu sa robiť zákroky
A odporcom očkovania nevadí 15000 mŕtvych na COVID v tomto polroku, ale riziko 10 zomrelých ich straší
Po zaočkovaní je riziko na 5 milionov obyvateľov cca 10 úmrtí u rizikových ľudí
Nezaočkovaný v súčasnosti na 5 milionov obyvateľov je takmer 9000 ľudí a do mája bude mrtvych 15000 ľudí - NEZAOČKOVANÝCH
z tých nezaočkovaných v nemocniciach - je cca 4000 a 2 % denne zomrie teda cca 80 ľudí a niekedy viac
a to ešte tí nezaočkovaní bránia liečeniu chorých ľudí - nemôžu sa robiť zákroky
A odporcom očkovania nevadí 15000 mŕtvych na COVID v tomto polroku, ale riziko 10 zomrelých ich straší
Odporúčame