Z tých troch ministrov a aj z ostatných z Matovičovej vlády - jediný Korčok vie čo to znamená a čo sa má robiť
a ešte je tam Kolníková, ktorá 2 roky robila štátnu tajomníčku
*
bez ministrov SaS a Kolníkovej to bude spolok neschopných amatérov....
Z tých troch ministrov a aj z ostatných z Matovičovej vlády - jediný Korčok vie čo to znamená a čo sa má robiť
a ešte je tam Kolníková, ktorá 2 roky robila štátnu tajomníčku
*
bez ministrov SaS a Kolníkovej to bude spolok neschopných amatérov....
rozdelenie parlamentu bude iné ako v prieskumoch
l e b o
plagiator igor N E B U D E kandidovať v ďalších voľbách - sám to prehlásil
Igor Matovic
about 8 months ago
...Úprimne, netuším, či som pred 22 rokmi vo svojej diplomovke niečo necitoval a koľko toho bolo. Ak to tak je, ukradol som niečo, čo mi nepatrilo, som de facto v tejto veci zlodej, čo je smutné a určite nie na chválu.
...Či by som kvôli tomu mal o titul prísť? Zrejme áno ... a koniec-koncov takú zmenu zákona som si u pána ministra školstva a pani ministerky spravodlivosti objednal. Či kvôli tomu odstúpim? Odstúpim. Hneď, ako splním všetko, čo som ľuďom pred voľbami sľúbil.
Potom si pôjdem žiť späť môj súkromný život. S čistým svedomím a bez titulu.
Dodatočne doplnené: medzičasom v Denníku N vyšiel o diplomovke článok - ak je pravda, čo píšu, je to s ňou naozaj veľmi zlé. Do mojej diplomovky som sa nepozrel od roku 1998 a ani to už nikdy neurobím.
Takže kde bude OLaNO bez plagiatora ????
rozdelenie parlamentu bude iné ako v prieskumoch
l e b o
plagiator igor N E B U D E kandidovať v ďalších voľbách - sám to prehlásil
Igor Matovic
about 8 months ago
...Úprimne, netuším, či som pred 22 rokmi vo svojej diplomovke niečo necitoval a koľko toho bolo. Ak to tak je, ukradol som niečo, čo mi nepatrilo, som de facto v tejto veci zlodej, čo je smutné a určite nie na chválu.
...Či by som kvôli tomu mal o titul prísť? Zrejme áno ... a koniec-koncov takú zmenu zákona som si u pána ministra školstva a pani ministerky spravodlivosti objednal. Či kvôli tomu odstúpim? Odstúpim. Hneď, ako splním všetko, čo som ľuďom pred voľbami sľúbil.
Potom si pôjdem žiť späť môj súkromný život. S čistým svedomím a bez titulu.
Dodatočne doplnené: medzičasom v Denníku N vyšiel o diplomovke článok - ak je pravda, čo píšu, je to s ňou naozaj veľmi zlé. Do mojej diplomovky som sa nepozrel od roku 1998 a ani to už nikdy neurobím.
Takže kde bude OLaNO bez plagiatora ????
Fico už je za zenitom, tiež nevie kedy odísť ako blázon Igor.....
Naď: Robíme všetko pre to, aby pokračovala štvorkoalícia
*
Veď to vidíme ako a čo ROBITE - a preto vieme, že si musite ísť oddychnut a nie preberať skapinajúceho koňa
Tak díde ten Magor Igor alebo neodíde ??
dokedy toto budeme počúvať o jeho experimentoch ???
"Rozhodol som sa to zobrať do vlastných rúk a ukázať, že sa to dá, len treba chcieť," uviedol Matovič.
a vždy to končí katastrofou
Pracovná náplň premiérov je hľadanie kompromisov, obrusovanie hrán (bez ohľadu na to, kde stojí sám), priechodnosť rozhodovacích procesov, plnenie dohôd a tak ďalej, čoho všetkého je Matovič antitézou.
Keby Sulíka nestigmatizovala povesť Radičovej kata, vládnu krízu by mala koalícia za sebou zrejme už v jeseni. Že s akým výsledkom, to sa teraz uvidí.
Stigma i tak Sulíka dobehla. Aj keby si totiž zaľudia odchod rozmysleli – ale nerozmyslia, ak Matovič neodstúpi – vystúpením SaS končí väčšinová vláda tak či tak. Len sa nesmie báť.
Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/22618810/hra-na-z…
Pracovná náplň premiérov je hľadanie kompromisov, obrusovanie hrán (bez ohľadu na to, kde stojí sám), priechodnosť rozhodovacích procesov, plnenie dohôd a tak ďalej, čoho všetkého je Matovič antitézou.
Keby Sulíka nestigmatizovala povesť Radičovej kata, vládnu krízu by mala koalícia za sebou zrejme už v jeseni. Že s akým výsledkom, to sa teraz uvidí.
Stigma i tak Sulíka dobehla. Aj keby si totiž zaľudia odchod rozmysleli – ale nerozmyslia, ak Matovič neodstúpi – vystúpením SaS končí väčšinová vláda tak či tak. Len sa nesmie báť.
Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/22618810/hra-na-z…
Matovič má
1 žltú kartu (od Sme Kollárovci)
2 červené karty (od SaS a Žaludov)
Na disciplinárne u Čaputovej dostal dištanc na 3 roky
Trest mu môže byť skrátený po predčasných voľbách.
*
Ale keďže sám plagiator ohlásil ukončenie kariéry po tomto volebnom období, tak môže ísť užívať vyše 20 milionov ktoré získa za oklamanie a sklamanie voličov OLaNO.
Majster sveta z neho NIKDY nebude a zasa môže chodiť v teniskách od číňana a čakať kedy príde na radu s očkovaním Sputnikom.
Matovič má
1 žltú kartu (od Sme Kollárovci)
2 červené karty (od SaS a Žaludov)
Na disciplinárne u Čaputovej dostal dištanc na 3 roky
Trest mu môže byť skrátený po predčasných voľbách.
*
Ale keďže sám plagiator ohlásil ukončenie kariéry po tomto volebnom období, tak môže ísť užívať vyše 20 milionov ktoré získa za oklamanie a sklamanie voličov OLaNO.
Majster sveta z neho NIKDY nebude a zasa môže chodiť v teniskách od číňana a čakať kedy príde na radu s očkovaním Sputnikom.
KOMENTÁR PETRA TKAČENKA
Matovič sa rozbehol do steny
OĽaNO zatiaľ robí všetko pre predčasné voľby.
Igor Matovič stratil dôveru
Je zrejmé, že to prijať odmieta, myslí si, že na rečiach nezáleží a vďaka volebnej výhre ho nemôžu deložovať z funkcie. Ako vandrák, čo vyhral v škrupinkách, vliezol do michelinskej reštaurácie, pod stolom si vyzul vyčaptané bagandže, obťažuje personál aj hostí a po poslednej reďkovke si s pôžitkom odgrgne.
Veď ste videli Dedičstvo.
Inými slovami, ak v OĽaNO budú prízvukovať, že v tejto volebnej konštelácii môže byť premiérom len Igor Matovič, ktorý je dnes pre väčšinu parlamentu zdiskreditovaný a neprijateľný, tak iba posilňujú tlak na to, aby vznikla konštelácia iná.
Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/22618583/matovic-…
Poslanci Za ľudí sa stretli s Matovičom, riešenie vidia v jeho odchode
Žitňanská verí, že premiér príjme štátnické rozhodnutie.
Na aký termín dohodli prijatie demisie ?
Ďalšou lekciou z dnešných udalostí je, že politik dokáže do svojho osobného vesmíru vtiahnuť aj ďalších ľudí, ktorí mu uveria, že nepodlieha pravidlám možného. Keď poslanecký klub OĽaNO vyhlási, že stojí za premiérom, hoci logickým následkom je rozpad vlády a predčasné voľby, je to strata zmyslu pre skutočnosť. Ocitli sa vo vesmíre Igora Matoviča.
Je to dôsledok radikálnej osobnej politiky, ktorá čerpá svoju energiu z kultu osobnosti. Len iracionálnym uctievaním vodcu sa dajú vysvetliť rituálne prejavy na oslavu a obhajobu Matoviča.
Ak neodstúpi, spoločnosti hrozí alergický záchvat
Matovič nie je zákonitý ani trochu, jeho volebné víťazstvo bolo rovnako nepredvídateľné ako náhla alergická reakcia organizmu, keď netušíte, ktorá chemická zlúčenina ju vyvolala. Zmenilo sa to, že teraz je to on sám, kto túto spoločenskú alergiu vyvoláva.
Je to alergia na čoraz menej znesiteľné napätie medzi tým, čo vieme, a tým, čo nevieme. Vieme, aké mal ponožky počas rokovania vlády, vieme, kto mu strihal vlasy, a vieme, čo mal na raňajky. Ale nevieme, čo zajtra či o hodinu urobí. A zrejme to nevie ani on sám.
Pravidlá politiky jasne hovoria, že ak koaličné strany žiadajú odchod premiéra, lebo s ním nedokážu spolupracovať, tak premiér odíde.
Jediné, čím si môžeme byť istí, je to, že nám nachystá nejaké prekvapenie, že urobí krok, ktorý sa nedá predvídať. Lebo podstatou osobnej politiky v jej radikálnej podobe je nepredvídateľnosť. V jeho politickom vesmíre totiž neplatia žiadne pravidlá. Preto je nevyhnutné mu tento vesmír zrušiť.
tak to by bola premierka - pozri si tu srandu čo hlupaňa predvádza - toto sú poslanci NR SR - fuj
vydrž organizátor ulice Matovič bude za chvíľu voľný !!!
. Po ultimáte Richarda Sulíka neexistuje možnosť, že by Matovič doviedol vládu so stabilnou podporou v parlamente k riadnym voľbám.
Pre krajinu drvenú epidémiou je to po odchode Mareka Krajčího druhá dobrá správa v krátkom čase. Presnejšie, je to výborná správa, pretože premiér paralyzovaný vlastnou osobnosťou predstavuje oveľa väčšie riziko.
Aj ty sa chceš baviť na jeho Facebooku,
Odporúčame