A hlavne zaslepeny nevidí, že to škrípe blázon Matovič, lebo nevie nájsť bombu s ktorou by odišiel bez HANBY.
To sa mu už nepodarí.....
A hlavne zaslepeny nevidí, že to škrípe blázon Matovič, lebo nevie nájsť bombu s ktorou by odišiel bez HANBY.
To sa mu už nepodarí.....
Neviem či si si nevšimol ale cteny plagiator od 9.3. nekomunikuje s novinármi
Hľadá nové Monako, ktoré by mu hodilo záchranné koleso pred utopením...
Stačí sa opýtať Ciganikovej na palec ona ho teraz ukazuje
Ale pápež by mal dostať výnimku, lebo sa chystá na Slovensko.
Prečo na Slovensko :
Lebo boží hrob už videl
Božie telo tiež
Ale zatiaľ nevidel BOŽIE DOPUSTENIE !
Richard Sulík už nikam neuhne. Pokiaľ Igor Matovič neohlási v najbližších dňoch svoj odchod, SaS opustí vládnu koalíciu. Nedá sa síce hovoriť ešte o istote, ale postupne sa k nej blížime. Pretože ak o niečom netreba vôbec pochybovať, je to fakt, že Igor Matovič tieto dni robí všetko pre to, aby nakoniec neprehral. A môže sa mu to podariť.
*
V podstate v koalícii nemá s kým hovoriť.
Kollára má iba na doplnenie počtu poslancov.
*
Kde nájde Monako a má význam hľadať nejaké Monako???
Nie ruky, ale oči hovoria - neovláda sa, sú plne CHAOSU, STRACHU a HANBY.
*
Gesto je nástroj medziľudskej neverbálnej komunikácie používaný najmä vo vypätých emocionálnych situáciách, napr. v situácii strachu, radosti, bolesti a pod..
*
Matovičove gesto nie je gesto víťaza, ale porazeného.
Matovič nemá štabnu kultúru.
*
A to odvtedy, čo mu tatko zjedol chrumkavú kozku z kuraťa.....
Ešte poďakuj voličom Matoviča za to, že zajtra ráno vyjde slnko !!!
Si trkvas !
Ešte poďakuj voličom Matoviča za to, že zajtra ráno vyjde slnko !!!
Si trkvas !
Na Slovensku je vyše 100 strán
A vždy jedna výhra
A vytvorí vládu
Viac nie, iba jedna, takže ostatní majú byť ticho ?
To nemyslíš vážne !
Kamikadze je aj Matovič
Pravidlá politiky jasne hovoria, že ak koaličné strany žiadajú odchod premiéra, lebo s ním nedokážu spolupracovať, tak premiér odíde.
Mohol odísť elegantne - ale to by nebol Matovič
Veronika Remišová hovorí, že Richard Sulík je ako kamikadze, nerokuje, ale dáva ultimáta a zatvoril si dvere. „Z Matoviča urobil úplného chudáka. Ak chcel docieliť, že odstúpi, tak dosiahol presný opak,“ povedala.
Sulíkovo ultimátum, že ak Matovič neodstúpi, na budúci týždeň ministri SaS odídu z vlády, Remišovej „pripomína povestnú Bugárovu tretiu vetu“. „Keď chce odstúpiť, môže to urobiť aj zajtra,“ povedala predsedníčka Za ľudí v relácii Aktualít Na rovinu.
Aj Remišová hovorí, že Za ľudí môžu odísť z vlády, ak Matovič neodstúpi. „Nevylučujem to,“ povedala.
„Ak sa to nestane, zasadne naše predsedníctvo a prijmeme ďalšie kroky,“ povedala Remišová. „Na ťahu je pán premiér.“
Matovič pri odchode Krajniaka povedal :
Či tu ja budem alebo nebudem.....
Prvý krát
Hádam už začína chápať...
Veronika Remišová by chcela elegantne riešiť odchod Matoviča
ale
MLIEKO je už rozliate
A
V prvom rade to mal pochopiť Matovič, ž e chce byť elegantne odvolaný a nečakať dokiaľ Sulík povie :
*
Matovič nie je schopný manažersky, osobnostne a ani komunikačne riadiť vládu.
*
Pravidlá politiky jasne hovoria, že ak koaličné strany žiadajú odchod premiéra, lebo s ním nedokážu spolupracovať, tak premiér odíde.
Mohol odísť elegantne - ale to by nebol Matovič
Ochranné opatření – omezení překročení státní hranice České republiky, s účinností od 19. 3. 2021 do odvolání
a bude ťa niektorá krajina vítať s dychovkou keď budeš mať nálepku pozitívný na covid ?
napr. česi
7. zákaz vstupu na území České republiky pro všechny občany třetích zemí, které nejsou
na seznamu zemí s nízkým rizikem výskytu COVID-19 dle bodu III.1 a pro občany třetích
zemí, kteří mají přechodný nebo trvalý pobyt v těchto třetích zemích;
Veronika Remišová by chcela elegantne riešiť odchod Matoviča
ale
MLIEKO je už rozliate
A
V prvom rade to mal pochopiť Matovič, ž e chce byť elegantne odvolaný a nečakať dokiaľ Sulík povie :
*
Matovič nie je schopný manažersky, osobnostne a ani komunikačne riadiť vládu.
*
Pravidlá politiky jasne hovoria, že ak koaličné strany žiadajú odchod premiéra, lebo s ním nedokážu spolupracovať, tak premiér odíde.
Mohol odísť elegantne - ale to by nebol Matovič
Je to sedlák, slama mu trčí z topánok ....
Matovič je pevný "carakter" ten VYDRŽÍ VŠETKO, kde sú peniaze - veď vyše 20 milionov, ktoré zhrabne za 4 roky mu dávajú silu .......
aj mne zmazali, kde som vyzýval Klárku aby tatovi poslala SMS-ku aby odstúpila a aby zachránila Slovensko
a je to fuč,
neviem či ma nedajú úplne fuč ?
Odporúčame