čo čakáš od blázna
Oboje, hnev väčšiny aj obhajoba skoro zaočkovaných šťastlivcov, budú z veľkej časti iracionálne, skratkovité, urazené, a tak sa bude ešte viac prehlbovať napätie medzi týmito skupinami. Pôjde to naprieč rodinami, susedmi, ľuďmi v práci, profesiami a ešte viac to rozdelí vidiek a mestá.
Po minulom víkende, keď štát umožnil aj osemnásťročným zdravým ľuďom úspešne sa prihlasovať na očkovanie, sa tomu už nedá úplne vyhnúť. Každý deň však máme šancu urobiť niečo pre to, aby sa situácia aspoň nezhoršovala. Základný predpoklad je, aby štát neumožnil ľuďom dostať sa do dilemy, či prijmem skratku alebo nie. Na to existuje len jeden jediný recept. Pravidlá musia byť jasné, zrozumiteľné a každému prístupné. Zatiaľ sa to nedeje.
Čítaj viac: https://dennikn.sk/2289980/zastavte-ten-ocko…
hádam 100 krát sme sa presvedčili, že magor Igor je vhodný iba ako KRIkĽÚŇ opozície
ako premier je ABSOLUTNE NESCHOPNÝ, - vidno, že nie je schopný tvoriť ale iba NIČIŤ
Zastavte ten očkovací chaos, kým sa spoločnosť úplne nerozdelí
Konštantín Čikovský
Pri očkovaní ide o život, preto musí byť poradovník zrozumiteľný a každému rovnako dostupný. Štát nesmie dať ľuďom šancu, aby o svoj termín bojovali.
*
Pandémia raz odíde, ale do veľkej miery tu zostane rozdelenie spoločnosti na tých, čo z akéhokoľvek dôvodu využili možnosť očkovať sa skôr, a tých druhých.
Všetci, ktorí boli uprednostnení (a je jedno, či právom alebo neprávom), si totiž pod tlakom hnevu ostatných alebo vlastného svedomia budú musieť vytvoriť nejaké vysvetlenie, že svojím rozhodnutím nikomu neublížili. Budú to musieť urobiť, lebo so spomienkou na tisíce mŕtvych tejto jari by inak ich hlava nedokázala žiť. Oni, samozrejme, nebudú za nich zodpovední, ale nahnevaná väčšina im to bude pripomínať, ako keby to bol fakt.
Zemanova si pôjde vsadiť, či ju ľudia na ulici opluju alebo kopnu do srakov....
Tam si ľudí vážia nie ako liberálna SaS vedená idiotom Sulikom - už viackrát sa neľudský prezentovali.....
Nech odovzdá mandát a uvoľní miesto mladým - nech ide príkladom - alebo na ňu sa to nevzťahuje ?
Bláznivá Dora už má dôchodkový vek - má už miesto na cintoríne rezervované ?
Sú to mengelovci
mengele : Osobne sa podieľal na triedení väzňov, pričom rozhodoval o ich ponechaní nažive alebo fyzickej likvidácii
Politická kultúra velí Anne Zemanovej vzdať sa poslaneckého mandátu.
Ale blázni a idioti z koalície nevedia čo je politická kultúra.
N E H A N B Í T E SA ???????
Už ju doporucuju aj nad 65 rokov
Jasné hlupáci chceli byť majstri sveta a sú HANBOU SVETA
stačilo robiť to čo Anglicko...
Zemanova - pobočník Igora Mengeleho už pripravujú návrh koho nechať žiť a koho nechať v bolestiach zomrieť - už tu niekto písal, že k čomu sa blíži táto vláda - fašizmu mengelovci zanedbali prípravu naháňali vagíny namiesto vakcíny...
Slovenský Igor Mengele rozhodne či ho liečiť alebo necht bez liečenia. .
ved aj majú na čele idiota - a čo potom ostatní členovia, nicholsonová utiekla, lebo sa už prejavila ešte horšie ako idiot....
keby aspon bola eutanázia použitá, aby sa ľudia nemuseli trápiť
matovičova vláda dosiahla prerobenie nemocníc na koncentračné tábory - matovič slovenský mengele
a zemanová im v tom pomáha a zdôvodňuje
mengele : Osobne sa podieľal na triedení väzňov, pričom rozhodoval o ich ponechaní nažive alebo fyzickej likvidácii.
dôchodcovia sa chodia aj 50 km dať zaočkovať, lebo blázon nahaňal testy a nie vakcíny
a predseda parlamentu namiesto vakciny nahaňa vagíny
COACH1,2 klame
dôchodcovia sa chodia aj 50 km dať zaočkovať, lebo blázon nahaňal testy a nie vakcíny
a predseda parlamentu namiesto vkciny nahaňa vagíny
podporuje vládu blázna a idiota, ktorá chcela byť VZOROM PRE CELÝ SVET ako povedal blázon Igor a MAJSTRI SVETA ako povedal hlupák Heger
a čo dosiahli
HANBU PRED CELÝM SVETOM
vidíš ako rozmýšľajú tzv. ochrancovia životného prostredia - myslia iba na SEBA
Odporúčame