Rusi klamú. Na detskú nemocnicu v Kyjeve dopadla ich raketa. A zrejme úmyselne
HA-HA-HA -Takže máme uveriť, že UKR si zriadili riadiace centrum pre dve zložky v starej tehličkovej budove :)))) Kyjev má ešte z čias studenej vojny vybudovaných mnoho objektov hlboko v podzemí a vybudovaných na jadrovú apokalypsu. Ale nie, oni si just zriadia riadiace centrum vedľa detskej nemocnice, aby boli všetkým na očiach. Všetci veríme, že si to presne trafia vlastnou raketou a rovno počas ruského útoku o ktorom samozrejme vedeli :))). A teraz chudáci nemajú odkiaľ riadiť záškodnícke akcie, technika je fuč, velitelia fuč, počítače fuč, sekretárky fuč....
Navyše si dali tú robotu a vypratali nemocnicu a pacientov poslali preč len preto aby ich mali ľudia radi. Ja som vravel že ruské konopné maste na reumu nejako divne voňajú :)))