Pekne napísané,toto je pravda.... všetky negatívne príspevky sú od tupych progresivcov čo dovidia najďalej do plesniveho Londýna
Pekne napísané,toto je pravda.... všetky negatívne príspevky sú od tupych progresivcov čo dovidia najďalej do plesniveho Londýna
Ty si ale tupý, Čína robí cestovný ruch presne tak ako všetky ostatné krajiny na svete. O čom stále tocis
A iné krajiny to robia ako? Treba Francúzsko
Skús si prečítať čo si napísal, Slovensko má 5,5 míľ obyvateľov ako môžme oživiť cestovný ruch Číne?
No to je jasné, progresívnym stačí keď sú oblbnuty neskutočne predraženou Parížou
prasa si ty... pravdepodobne liberálne.... a šéfuje vám šimpanz
ved nemusíš možeš sa odstahovat treba do čiech.. to je pre teba zem zaslubená.. určite sa vieš poklonit tak hlboko až si udrieš hlavu o zem... vašek láhev ti dá potom nejaku medailu za poklonkovanie
ja mám z prvej ruky inu realitu
idiot je len lichotka...
je to len politická hra opozície, toto šimpanzom šimečkovcom nevijde
si idiot z nízkym sebavedomím... fuj
Hej? tak prečo sa nemecko drží bokom alebo taliansko... toto su krajiny ktoré maju čo povedat a su ticho... nikto si nechce rusko pohnevat... takto sa robí diplomacia
a ty si nevzdelaný idiot
to čo teraz spravil západný svet ukrajine... je jasná mnichovská dohoda... alebo zrada?
čo si mal zo zemepisu
tak ked žiješ v čechách tak čo sa zapájaš do tejto debaty
Odporúčame