zaspal si dobu... už tam nieje Odér
zaspal si dobu... už tam nieje Odér
pudlík v duhovom oblečku
ked chceš peniaze musíš začat pracovat a vzdelávat sa
hlupák 77 podnikatelov išlo z ficom... vieš prečo?
hej aj černosi v amerike... musíš spomenut všetky nepravosti ktoré sa deju vo svete... aby som nezabudol spomeniem aj palestínu, ktoru už niekolko desatročí utláča americký pes ..Izrael
ale ved krupu ešte nikdy nikto nikam nepozval.. tak si výkrikmi len vynucuje pozornost ako malé progresívne decko
machroval a už je z neho reklamná opica
ty truba ale ved amerika tu neinvestuje ani nechce.... chce mat na uzemi slovenska len základnu a tím urobí zo slovenska terč
hej máme čo si zaslužime,,,, teba
akcionar v tej firme je wolksvagen.... zaujímave že nemci nemaju proti činskym investiciam námietky... a pokial chceš stále okopávat zemiaky tak možeš ale ty bez dotácií
vlastne máš pravdu parodovanie,,, milujem duhove tričko,, bude prebiehat v zologickej ked šimpanzovi na krk daju menovku šimečka
prečo sa tu stále vytahuje česko, kolko poslalo rakusko, kolko poslalo polsko, kolko poslalo nemecko, kolko poslalo holandsko
až ked pridržíš otca a mamu
hanba si ty... ved česi považuju slovákov za svoju autonomiu... pokial toto neskončí tak nech idu do ....kde je starý šimečka, len slaboši stále hladia do čiech
pavel je nula a chce si dvihnut preferencie... Pellegriny má zdravý rozum
a vieš čo dosiahol fico a za to mu velká vdaka
hej vašek láhev je rád ked mu niekto ako ty lezie do zadku a ešte mu pritom dakuje.... ty truba tie inzeráty su tam preto lebo česi zdrhaju do nemecka a nikto kto má rozum v čechách nechce zostat
Dochodcovia maju radi reálnu osobu a debilné decká maju radi mobilné telefony a rodinu šimpanzov
podla seba sudiš ostatných
Odporúčame