hej ... ani ty si v čechách nikdy nebol, a to nemyslím že ist do čiech na víkend z uslintanou hubou a vymytím mozgom z reklamy a meškajucim vlakom od čd
hej ... ani ty si v čechách nikdy nebol, a to nemyslím že ist do čiech na víkend z uslintanou hubou a vymytím mozgom z reklamy a meškajucim vlakom od čd
Mečiar nebol muž na správnom mieste v správnu dobu.. za rozdelenie možme dakovat tím o ktorých sa nerozpráva ani nepíše... bývalý prezident Kováč bol silný zástanca rozdelenia a za to mu velká, prevelká vdaka, kto sa rozviedol a je štastný a nezotrváva vo vztahu z roznych vymyslených dovodov tak je rád za sučasný stav
Čo je však mimoriadne zaujímavé, zmluvu podpísali 29. októbra 1992 a už v nasledujúcom mesiaci začala česká strana tajne – dokonca za chrbtom Slovákov, zastúpených v spoločných bankových a finančných inštitúciách – pracovať na menovej odluke!
Ale ešte skôr, v auguste 1992, Praha objednala tlač kolkov až v ďalekej Kolumbii. Klausovci už vtedy pochovávali nielen spoločný štát, ale aj menovú úniu.
asi tolko a stačí.... takto je napísané všetko
to si si prečítal určite v českých novinách a v čechách si asi nikdy nebol
machrovanie to čechom išlo vždy.. a nezabudnime na jb...nie do všetkého slovenského
Ty si nepodstatný v tejto krajine
https://www.teraz.sk/regiony/zdrogovany-rusn…
Ohľadne Česka len toľko.... To už si každý urobí obraz sám
A tupý šimečka Čechom ešte umeta cestičku
No veď tá Nemecka kolónia nerešpektuje nič čo sa týka Slovenska, a preto treba k cechom tak aj pristupovať
Veď to je Česko za pár rokov, v americkom zadku sú tak hlboko že už sa to na tú LA podobá
Bol to úmysel, až budú títo polovičný nemci zobrať o elektrinu treba to tam zohľadniť, a ešte by bolo vhodné pri nejakej príležitosti zameniť Česku vlajku za Nemecku aby bolo konečne jasné ako to v skutočnosti je
Veď to čo si vymenoval robí hlavne zelensky
Odkedy u nás existujú americké tradície, keď nevieš tak Slovensko má tradície staršie ako trápne umelé americké tradície ktoré vymysleli len kvôli roztacaniu peňazí
A spojenci šimečku... Pavel a Fiala .. myslím že to je hanba
Podstatné je verejné pokrytectvo súčasnej Českej vlády vzhľadom ku energiam , na Slovensko už v Čechách zabudnite. Určite by česi chceli kasirovat poplatky za plyn ktorý by išiel na Slovensko, keď už nám nepredavate predraženú elektrinu. Humorné bude keď si prídete po elektrinu na Slovensko
Pokiaľ viem tak vojnu podporuje progresívny demokrat plechová hlava americký prezident bidet
https://www.teraz.sk/ekonomika/analytik-rusk…
Tu je realita z Českej strany, pokrytectvo a faloš, veď odkiaľ keď nie z Česka. Ta Nemecka kolónia je tiež progresívne naladená
Odporúčame