ty nemas pravdu. Neviem, o akom kodexe hovoris, ale papez je nadradeny dokonca koncilu.
ty nemas pravdu. Neviem, o akom kodexe hovoris, ale papez je nadradeny dokonca koncilu.
to, ze Hamasu a Islamskemu dzihadu Iran neposle sofistikovanejsie zbrane, ked uz chcu znicit Izrael, je chyba Zidov? Ked viem, ze ako zbrane mam iba kamene, nezacnem ich hadzat po susedovi, ked viem, ze on ma brokovnicu. Ibaze by som bol sfanatizovany uteracnik...
Biblia je lziva knoha, su v nej proroctva, ktore sa nikdy nesplnili. Je tam nasilie, boh preklina niekohho aj s jeho potomkami do niekolko pokoleni, prikazuje vyhladit cele mesta aj na dojcata. Co sa tyka vyberania si odkazov, neurobila si nic ine, ako ja. :)
"Neponechas carodejnicu nazive" - ta ista kniha:)
mozes citovat dalej Levitikus. "Neponechas carodejnicu nazive"
opatrenia budu kedy? V roku 1914,1918,1925 ci v roku 1975? Dozije sa ich pokolenie pamatajuce rok 1914, ci ktore ho zazilo, ci pokolenie, zivoty ktorych sa prekryvaju s tymi z roku 1914?
pokial ju platim, mam pravo hovorit do toho ako efektivne je riadena.
pokial bude platena cirkev z penazi obcanov, maju do toho co povedat vsetci. Ak si ju bude zivit iba rimsky papez a rimska kuria, robte si co chcete.
tu nejde o papezsku neomylnost. Ide o to, ze RKC je monarchicky episkopat, teda papez ma ABSOLUTNU pravomoc nad veriacimi a hodnostarmi RKC. Ak sa ti to nepaci, vystup z RKC. Napr. pravny primat papeza je jednym z hlavnych dovodov existencie pravoslavia...
abadon je spravne:) a dokonca prisiel pred 18tou:) Len ci mu preplatia nadcasy.:)))
Zdruzenie sudcov predsa kritizovalo zmeny pani Z., nie Harabina... Ci aj v zahranici su ovladani Harabinom?
to som zvedavy, kedy nastupi dalsia zmena. Onedlho bude 1800.:)))
arabi zabili raketami s kratkym doletom s nulovou presnostou vojakov, hej? Si skutocne "poloprofik".:)
aj antireklama je reklama, ze? Vase odpovede do diskusie su tou antireklamou:)))
Arabi su nieco ako nasi Cigani. Nehovoriac o tom, ze ludia, ktori posielaju rakety na Izael su ti isti, co sa vyhadzuju do vzduchu v Moskve a bojuju za "kaukazsky emirat".
princip "ukamenuj blizneho svojho" sa vinie celym starym zakonom. Takze asi to tak boh chcel. Biblia prorokuje, ze Nabukadnesar dobyje Egypt, ze vyschne Nil a Egyptania budu vzani do otroctva do Babylonu, ze Babylon bude porazeni Medmi a ze Asyria a Egypt podlahnu Jahveho kultu. Ani jedno proroctvo sa nenaplnilo. Takze biblia klame.:)
ty tusim citas iba posledne vety v prispevkoch. "Je libo teokraciu?" Teda, vysvetlim ti to, aby si tomu chapal aj ty. Ak chces vladu boha ci vladu jeho "sluzobnikov", potom mas moznost. Vatikan ci Iran. Hranice su otvorene. Pre krestanov, ktori nevnucuju svoju vieru a pohlad na svet ostatnym ludom je v Europe miesto. Pre krestanov, moslimov, ci hockoho, kto si mysli, ze ked veri v rozpravky o prechode naroda cez more on, musia aj vsetci ostatni, miesto nnie je.
Odporúčame