pani Z. sa uz vyjadrila k snahe podplatit Budaja?
pani Z. ziadne relevantne info neuviedla. Nicim nepodlozene klepy.
poprosim o citat, kde som konkretne porusil kodex:) Asi sa nedockam:))))
je pravda, ze biblia hovori, ze Mesiac je zdrojom svetla?:))))) Vedecke ako zazracna psenica.:)))
to ty si nepochopil. Ale na druhu stranu, ak by si pochopil, nebol by si jehovista:))))
v com presne som klamal?:))) Ci ako som to mal porusit pravidla?:)))
ktoreho vtedy povazovali Zidia za jedneho z bozich anjelov poslusneho bohu. Bol "skusacom" ludi na PRIKAZ Jahveho.
urcite nie je prave nabozenstvo, ktore zakladal klamar, je postavene na vode a predpovedalo celkovo viac ako styri konce sveta.
ale ved tie roky ste predpovedali vy jehovisti:))) Nehovoriac o tom, ze podla vasho ucenia sa Armagedonu doziju ludia, co si pamataju rok 1914.:))) Takze teraz uz maju nieco cez 100 rokov. Lebo ako novorodenci si rok svojho narodenia pamatat nebudu:)))
neviem, preco sa katolici cuduju... Vasa cirkev je absolutisticka. Co povie papez, nemoze nikto zvratit. Dokonca ani vsecirkevny koncil. Nepaci sa vam to? Ani mne. Ale ja nie som sucastou tej takzvanej "rimskovseobecnej (viem, je to protirecenie) cirkvi. Vystupte z nej. To je jedina odpoved, co fraternikov zaboli.:)
www.zbohom.sk
Tokaj - povod v staroslovienskom slove stokaj=sútok (Tisa a Bodrog).
tvoje tvrdenia su plne klamstiev. Bude sa hovorit:"Klame ako jehovista.":)))
to vysvetluj citatelovi, nie mne:))) Mimochodom, ludsky sudca narozdiel od toho bozieho tresta iba vinnika a nie jeho deti do neviemkolkeho pokolenia...
Odporúčame