staci to takto: http://wol.jw.org/pl/wol/d/r38/lp-v/302000011
A j tak to len kopirujes...
staci to takto: http://wol.jw.org/pl/wol/d/r38/lp-v/302000011
A j tak to len kopirujes...
minister spravodlivosti nezahajuje trestne stihanie na nikoho. Iba ak v sovietskom rezime.
to, ze nejaky sviatok si sprivatizovala zlocinna strana neznamena, ze ho prestanem slavit...
zisti si nieco o vzniku a historii toho sviatku. V opacnom pripade budes za ignoranta...
hepatitidu C dostanete aj pri transplantaciach a tie UZ nezakazujete, aj ked v organe zostavaju stopy krvi. Verny a spravodlivy otrok asi potreboval nejaky organ a sup sup zrusit zakaz ockovania a transplantacii.:-D
ja nezabudam:) To vy stale zabudate na zakazy vasich sefov, ako ockovanie, transplantacie, armagedony rokov 1914, 1918, 1925, 1975, na prekladatelov biblie, ktori nevedia ani slovo po hebrejsky ci aramejsky,...
prelustruj si vase Strazne veze. Fuhrerovi ste pisali nieco o "zidovskych velkostatkaroch".:)
pokial vam takymto tempom budu pribudat vladcovia do skupiny 144 000, mame kopu casu:) Este mame cas, musite najst este 136 000 vladcov.:)))
jasne, vsetci su proti vam... V com je asi chyba? Zeby vo vas?
pretoze je Budaj schopny komunalny politik s dobrymi napadmi. Aj jeho politicki oponenti to tvrdia...Napr. Greksa.:)
od volica Matovica ani nic ine necakam:)))
kaplan...Rozumnejsie by bolo z celeho prispevku pouzit iba tie tri bodky. Vypovedna hodnota tvojich poetickych komentov
je rovnaka...
to si asi mylis s panou Z. Alebo si necital tej jej zvasty na sucasneho ministra. Mimochodom, Borec nie je "smerak" a po druhe...Vysvetlila uz pani Z. snahu o podplatenie Budaja?
kto a kedy vas obvinil z pisania listu Fuhrerovi pred nejakym sudom? Klames uz uplne nepokryte. Nezabudaj, ze Satan je otcom lzi...:)
nakolko to uz pouzil aj "citatel", predpokladam, ze sa o tom hovorilo v Sieni Kralovstva:)))
Odporúčame