ak si myslis, ze niekoho vyhanam, precitaj si to este raz a pomaly:)
ak si myslis, ze niekoho vyhanam, precitaj si to este raz a pomaly:)
ale mame, len sme o tom netusili, kym nas rayco neosvietil.
a dokaz inspirovanosti biblie su tie nikdy nesplnene proroctva?:)))) Ci jej zvrhla moralka?:)))
nejako som tusil, ze v tom bude nas cirkusant z Oravy.:) Chcelo by to posilnit sa krumplami a kyslou kapustou.:) Ale vy pan poslanec vlastne ludi krmite mrazenymi polotovarmi.:)))
kniha Daniel? V com spociva jej "vedeckost"? V tych nesplnenych proroctvach?:)
Mimochodom, teologia je paveda:)
na posledny sud ti vies co mozem:))) Vyssie som ti dokazal lzi biblie.
z biblie sa dozvedame, ze Egypt aj Asyria budu vzyvat Jahveho, ze Egypt bude dobyty Nabukadnesarom, ze Babylon padne pod medskymi vojskami a egyptania ze budu zajatcami Babylonu. No a ine rozpravky...
biblia aj koran su lzive knihy a klamu od zaciatku po koniec. Je jedno, ci ich pisali zidia ci nejaky arabsky kupec...
mas pravdu. Ved Jahve pozadoval ukamenovanie cloveka, ktory by nedodrzal sabat. Takze ZIADNE MILOSRDENSTVO!!!
Europa uz davno nie je krestanska, je obcianska. Je libo teokraciu? Sup do Vatikanu ci Iranu. Hranice su otvorene.
neviem, preco sa zrovna RKC rozculuje, ked za velkych svatych ich narozdiel od pravoslavnych zacala povazovat az v 19.st.
Na druhu stranu, asi by sa tam lepsie vynimal polmesiac, vazeni?
odpovedanie otazkou ci osobny utok nie su odpovedou. Aj ked o tebe vela napovie:)))
Hlavne by sme radi vediet, ako ste sa dopracovali k roku 1914. Teda ak vynechame Velku pyramidu:)))
lebo je to vacsia sranda, ako kazdu chvilu niekoho ukamenovat.:)))
dakujem. Mam ti ukazat falosne proroctva tvojho pisma ci moralku biblie v style "ukamenuj blizneho svojho"?
to tvoje pismo klame vo viacerych proroctvach a stale sa nim ohanas. Je to smiesne.:) Nehovoriac o absolutne pochybnej a zvrhlej moralke v biblii...
ak Jehova nemoze klamat, potom nie je vsemocny.
Ak Jehova nemoze klamat, potom nie je tvorcom biblie, lebo ta klame barskedy.
pocas epidemie ciernej smrti zomrelo miestami az 3/4 populacie. Asi vtedy iba nahodou vypadol z oblacka a sup naspat do neba...:)
Odporúčame