nepocul si ani jedneho. Noze povedz o nejakom svojom olubencovi:)
v CR ste v dotazniku potrebnom na registraciu v tejto otazke klamali.
milo si odignoroval zasa proroctvo o tom, ako bude Asryska risa s Egyptom uctievat Jahveho,ale budiz. Urcite nedopatrenim:)
Kyros II. bol vladcom perzskej rise, ked dobyl risu medsku. Ziadne spojene vojska medsko-perzske vojska neboli. Medske vojska boli vclenene do perzskej armady. Takisto ako vojska kazdej dobytej rise. Takisto nehovorite o spojenych vojskach afganskych kmenov, indickych radzov, medskeho krala, perzskeho krala, Babylonu, Asyrie, etc. Jednoducho su to vojska perskeho krala kralov. Ponechaval miestnych vladcov, pricom ho museli uznat za "krala kralov" (co ti to pripomina?). Takze tvrdenie, ze Medovia dobyli Babylon, je akoby si povedal, ze Kazasi dobyli v poslednej vojne Berlin...
Seriozna veda tvrdi, ze najprv boli zvierata v mori, potom na susi a az potom lietali. No a vy tvrdite, ze je to v sulade s vedou. Takze to nie je pravda.
Mesiac nie je ZDROJOM svetla. Ci aj zrkadlo pri odraze lucov je zdrojom svetla???
ani nazory Benovej ci Zalu nie su zle, ale boli Ficom upratani ako mozna vnutrostranicka konkurencia do EP.
Chmelar napriklad. A s komunistami uz daj pokoj. Dost ich je teraz aj "napravo"...
"V Maďarsku boli prvé proti-Židovské zákony po tom, čo židovský boľševici obsadili krajinu" ...
Tak napisat takuto vetu, to dokazes iba ty:)))
nereagoval si na moje odpovede z minula, ked si viackrat klamal vo svojich odpovediach, tak to napisem sem:
Babylon nebol NIKDY dobyty medskymi vojskami, ako sa pise v proroctve. Egypt nebol NIKDY dobyty kralom Nabukadnesarom. Nil NIKDY nevyschol a Egyptania NIKDY neboli vo vyhnanstve. Izrael, Egypt a Asyria nikdy naraz nepodlahli Jahveho kultu. Klames.
Serioznou vedou bolo potvrdene, ze tu boli najskor lietajuce tvory a az potom tie pozemske? Klames.
Mesiac nie je zdrojom svetla. Klames.
Hviezdy SU zdrojom svetla. Klames.
ked ste sa chceli registrovat ako nabozenska spolocnost, umyselne ste klamali na otazku, ci zakazujete svojim veriacim prijat krvnu transfuziu.
a co tym chcel autor povedat? V 13.storoci to boli Slovieni. Na tvare slova predsa nezalezi.:)
hlbsia integracia je jedina moznost, ako postupne urobit z EU velmoc, mozno supervelmoc. Europa rozdelena na narodne staty tu uz bola a priniesla hodne krvi a obeti vo vojnach...
S koncom demokracie to samozrejme nema nic spolocne. Vo svete je dostatok velkych federacii, ktore su demokraticke.(USA, Nemecko, Svajciarsko, India,...)
no,prehrali ste 1. aj 2. svetovu vojnu. Za prehru sa plati. Ved tak isto ako nemecka tak aj madarska mensina neboli k 1. CSR lojalne a vyrazne prispeli k jej likvidacii.
BD boli etnicke cistky? A ty pises z Madarska? Ci ta tie BD zabudli "vycistit"?
ja s tebou suhlasim, co sa tyka primitivnosti trnavskych fans. Avsak Soumah ako PROFESIONAL nemoze reagovat na primitivnost este vacsou primitivnostou...
dolezitost rokovania vyboru pre peticie je rovnaka ako hlasovanie europarlamentu o tom, ze berie na vedomie hladomor v Burkina - Faso...
Cela tato iniciativa nema sancu na uspech, co vedia aj Madari. Benesove dekrety su v sulade s rozhodnutiami vitaznych velmoci. Madari maju iba mylnu predstavu o vlastnej dolezitosti...:)))
nikdy nic nestrpel. Islam sa ujal az po vitazstvach nad Kurajsovcami.
neohovaram,kritizujem. Neklamem totiz. A ako dobra katolicka by asi v obchode v nedelu nakupovat nemala, ze?:)
Mimochodom, mam precitanych viac knih, ako ty si kedy videl.:)
ano,velmi ma minule pobavilo, ked si pani prisla v NEDELU kupit po omsi do obchodu knizocku " Ako byt dobrym katolikom.":)))
minister KULTURY nech konecne vykazuje nejaku zmysluplnu cinnost. Reforma kulturneho zivota na Slovensku je potrebna uz 20 rokov.
Kultura nie je len TV, pan minister.
A na cirkev veriaci kaslu. Staci povedat, ze Harry Potter propaguje carodejnictvo a hned stupne jeho predaj.:)
odpoviem zanho. Nie, nezvysilo, ale predpokladam, ze by ta za urazku nechcel zabit...
drahy abaddon. Doslova...klames. A nezabudaj, ze "satan je otcom lzi".
Babylon nebol NIKDY dobyty medskymi vojskami, ako sa pise v proroctve. Egypt nebol NIKDY dobyty kralom Nabukadnesarom. Nil NIKDY nevyschol a Egyptania NIKDY neboli vo vyhnanstve. Izrael, Egypt a Asyria nikdy naraz nepodlahli Jahveho kultu. Klames.
Serioznou vedou bolo potvrdene, ze tu boli najskor lietajuce tvory a az potom tie pozemske? Klames.
Mesiac nie je zdrojom svetla. Klames.
Hviezdy SU zdrojom svetla. Klames.
Odporúčame