cez kody v Protokoloch sionskych mudrcov:))))
nic ti nebrani prehadzovat miliony, ani si zaobstarat zlate tehly. Zdvihni zadok a makaj. Par rokov sa ale nezastavis.
pravo nie je exaktna veda. Ak jeden sudca posudi, ze sa stal trestny cin, druhy sudca moze mat iny pravny nazor... Ziadna neodbornost, iba povaha prava ako vedy.
Sulik alias "Kebybolpremiermikloslepsiebysavladlo" urcite posmutnel.:)
kde mozem podpisat opak tejto podpisovky? Ustava totiz hovori o tom, ze sa SR neviaze na ziadnu vieru ci ideologiu...
a preco nie k Vedam? Alebo k Tripitake, Tao-Te-Tingu, Koranu, etc.?
biblia nijako neprispieva k sucasnemu vedeckemu poznaniu. Je to totiz subor nabozenskych a nie vedeckych ci historickych knih. Mimochodom, kanon bol urceny cirkevnym koncilom, ktory vy neuznavate...
lietadla s tym nemaju nic spolocne, pali sa na ne z diel...Ale tiez si neviem predstavit take riesenie tak velkej krajiny ako je Iranska islamska republika:)))
a co pre teba robi Stastny?:-D Benova je jeden z mala socdemokratov v Smere.
bola potrebna cela "arabska jar". Vysledok:
- vzostup islamistov
- utoky na ludi zo Zapadu
- zhorsenie bezpecnosti Izraela - spojenca USA
- utoky na krestanov
A demokratizacia na programe urcite nie je...
som rad za minusky, pretoze ste vyminuskovali pana prezidenta Iranu a hodžatolesláma Kázima Sádeghího. Ten to povedal.:)
no aby som bol zasa spravodlivy,mozne to je. Pouzivaju to napriklad Rusi pred vojenskou prehliadkou 9.5., aby mali pekne pocasie. Ci sa to deje v Irane? Podla mna nie a ak ano, je to predsa Allahova vola, tak ako vsetko:)
pod postelou nemas nejakeho sionistu, elitara alebo BUBA???:-DDD
ano a zemetrasenia v Irane sposobuju dievcata, ktore sa malo zahaluju. A na Zapade zemetrasenia nie su, lebo Allah pozdrzal katastrofy, aby zapadniari viac hresili a tak sa dostali do pekla.
No viera podla zakladatela, co uz...:)
a ja som dufal, ze to najhorsie, co sa mohlo stat v Narodnej rade Slovenskej republiky je sypanie sumienok do napoja. Uz aj to som povazoval za nechutne. Ale az takyto suteren som nepredpokladal...
takze taka vyhladzovacia vojna na Vychode bola vlastne fajn. No co sa este od teba nedozviem???
"nechcem nijak ospravedlňovasť Britov, ale voči Búrom nič iné nepomáhalo." - prva cast vety popiera druhu cast.
dufam, ze ta otazka nebola na mna. Pretoze by sa potom jednalo o nepochopenie textu.:)
Usa sa sice vylodila v tebou spominanych krajinach, ale nie naraz, ako chces vyvolat dojem. Spominane bojiska boli okrajove. Kolko nemeckych divizii bolo viazanych na vychodom fronte a kolko v severnej Afrike, Taliansku ci Francuzsku? Preco bol zapadny front otvoreny az v roku 1944? Americania dodavali cele 3% sovietskej vojnovej vyroby. Husteee. Nemci mali za 2tyzdne bojov vacsie straty, ako za celu predchadzajucu vojnu. Mohli proti ZSSR mobilizovat zdroje celej Europy.
Americania Japoncov neporazili bez pomoci. Bojovala proti nim Cina, Britske imperium a od r.1945 aj ZSSR (zrutenie kuomingtanskej armady).
Absolutne nesuhlasim s tvojim znizovanim ulohy ZSSR vo vojne. Bez ohladu na vtedy tam vladnuci rezim.
Odporúčame