ale ved boh do tohto sporu neustale zasahuje. Teda aspon v biblii ano. Akosi sa uz rozhodol poslednych 2000rokov, ze uz nebude robit zazraky ako na beziacom pase, ako v biblii, ale zasahuje...
ale ved boh do tohto sporu neustale zasahuje. Teda aspon v biblii ano. Akosi sa uz rozhodol poslednych 2000rokov, ze uz nebude robit zazraky ako na beziacom pase, ako v biblii, ale zasahuje...
rkc mi je ukradnuta, takisto ako ta vasa viera v kruteho boha pytajuceho ludske obete a vieru v neomylnost rozpravkovej knizky plnej chyb a rozporov. Prava viera je VNUTORNA ISTOTA. Ak by istota bola aj vonkajsia, boli by vsetci SJ... To by vsak znamenalo, ze Armagedon nie je potrebny a ak by nebol potrebny, boh by nemal pravdu, ze pride.
ja mam...
1. Preco biblia hovori, ze Zen je plocha a nehybna (Deut 13:7, 28:49, Job 38:13) a ze Mesiac je zdrojom svetla tak ako Slnko (Gen1:16, Iza 13:10)?
2. Preco dovoluje Jahve lupenie a zabijanie muzov dobytych miest? Deuteronomium 20:10-18
3. Preco neboli proroctva z biblie splnene? (Jerem.51, Izajas 13 a 19, Ezechiel 26 a 29,Dan.11:40-45 ci 9:24)
4. Preco biblia pise v Genezis, ze boli najprv stvorene lietajuce stvorenia a plavajuce a az potom pozemske, ked sa vie, ze tie pozemske tu boli (aj logicky) skor ako tie lietajuce?
5. Preco Genezis pise, ze boh stvoril najprv nebo, zem a svetlo a az potom Slnko, Mesiac a hviezdy?
Tesim sa na odpovede.
to tu niekto nechape, co znamena slovo DOKAZ.
Mimochodom, ak potrebujete pre vasu vieru v stvoritela dokazy, tak ste vlastne neveriaci. Lebo ISTOTA, ze nieco existuje a VIERA, ze nieco existuje, su dve rozne veci.
...nebolo jasne, ze vyhra SMER??? Zartujes?
ak by ani Smer neposkytol 10 hlasov, ako slubil, tak 4 poslanci z opozicie zanho nehlasovalo...:)
aha, ze ty si musulman momentalne obstasnujuci nejaku Slovenku?:) Zeby sam ajatollah Nidal Saleh?:)))
Krajcer zabudol povedat, ze po zruseni koncesii by bola RTVS financovana zo statneho rozpoctu. A z coho ze sa skladaju prijmy statneho rozpoctu,pan poslanec?
im toho uslo. Naposledy kaplanovi kauza Gorila. Bol na planovanej operacii, nemohol sa teda zucastnovat debat na Pravde a hajit cistotu strany SDKU.:))))))))))))))))))))
taketo situacie sa vzdy vyuzivaju na podporu domacich vyrobcov. To iste spravili Poliaci.
no ale tvoj fuhrer spochybnil jeho legitimitu, nie ci sa myli alebo ma pravdu. O tom tu pisem. Treba pochopit citany text:) Mimochodom, taky ako ty mojej matke a mojim bratom za bolsevika robili peklo. To ste ale este mali po vile same Gottwaldove busty:)
draha protestantka... Cas ani priestor tu neboli vzdy a pravdepodobne tu ani vecne nebudu...
Je Boh vsemohuci?
Ano!
A mohol by stvorit povedzme aj kamen, s ktorym by ani sam nepohol?
Samozrejme!
Ale ak by nim nevedel pohnut, uz by nebol vsemocny...
Svac za ucho!
ked Kebybolpremiermikloslepsiebysavladlo spochybni legitimitu cloveka, ktory pochadza zo strany, ktora ma viac clenov ako Sulik volicov, je to prinajmensom smiesne. Paraziti v EP? Tak to dufam, ze SAS si bude stat za tymto nazorom a ziaden ich kandidat nebude kandidovat do toho parazitickeho EP...
najkrajsie zobrazenie Mohameda sa nachadza na freske v Bologni... Mohamed v pekle.
empaticky praviciar je nieco ako mierumilovny nacista... Oxymoron.
Odporúčame