"A koľkokrát si videl továreň v ktorej sa vyrábajú hrušky, slivky, banány, jablká, hrušky?" Dobreee a ty si kolkokrat videl boha? Podla tvojej logiky teda neexistuje, lebo ho "nikto nikdy nevidel".
"A koľkokrát si videl továreň v ktorej sa vyrábajú hrušky, slivky, banány, jablká, hrušky?" Dobreee a ty si kolkokrat videl boha? Podla tvojej logiky teda neexistuje, lebo ho "nikto nikdy nevidel".
Einsteinova teorie? Ktore boli nahradene?
No ale Einstein o sebe netvrdil, ze je neomylny boh...
mily abaddon... Neviem ako SJ, ale my sme sa v skole ucili, ze gula nema pociatok ani koniec...Teda v tomto pripade, ze?:) Zodpovedal si len prvu otazku. Ostatne ti akosi "vypadli":)
pretoze nie je rozpor medzi nacionalnym socializmom a ucenim Badatelov. Tusim tak nejako to tam v tom liste pisali...:)
prosim teda tie argumenty...
1. Preco biblia hovori, ze Zen je plocha a nehybna (Deut 13:7, 28:49, Job 38:13) a ze Mesiac je zdrojom svetla tak ako Slnko (Gen1:16, Iza 13:10)?
2. Preco dovoluje Jahve lupenie a zabijanie muzov dobytych miest? Deuteronomium 20:10-18
3. Preco neboli proroctva z biblie splnene? (Jerem.51, Izajas 13 a 19, Ezechiel 26 a 29,Dan.11:40-45 ci 9:24)
4. Preco biblia pise v Genezis, ze boli najprv stvorene lietajuce stvorenia a plavajuce a az potom pozemske, ked sa vie, ze tie pozemske tu boli (aj logicky) skor ako tie lietajuce?
5. Preco Genezis pise, ze boh stvoril najprv nebo, zem a svetlo a az potom Slnko, Mesiac a hviezdy?
Tesim sa na odpovede.:)))))))))))))
ta kniha opisuje genocidu kanaanskych narodov ako volu toho tvojho boha.Deuteronomium 20:10-18
u vas bluznenie zacalo chvilu pred ponorenim do bazena. Priletela aj holubica?:)))))))
to iste, co robia, ked vidia polonahe deti v osadach pobehovat v zime medzi chatrcami bez vody a elektriny...
zvysok pravice je uz "precitany".:))))))
ved kritika bola, ze sa to tyka studentov. Najprv nieco skritizujete a potom, ked sa to napravi, tak to znosite pod ciernu zem...:)
Sulik ho doniesol pred obrazovky, vdaka nemu je v parlamente. Takze si tato biliardova gula moze gratulovat sama...
na mna zaposobil ako neokrochanec a tupy sedliak bez akejkolvek slusnosti. To nebolo scenarom, je to v nom...
zasah! Ono, problem nie je ten, ze tomu veri. Problem je ten, ze tvrdi, ze ma na to dokazy. Takze sa posunul od viery k istote. Takze mozme veselo racionalne argumentovat. A to je taka zabava:)))))))
vylucene. Predsa Allah ochrani Kaabu. Je sice popisana devanagari v sanskrte, ale ved to nevadi. Siva ci Allah, ved je to jedno,nie?
ja som sa kritiky judaizmu dopustam napr. kritikou biblie. A nikto sa mi zatial nevyhrazal vrazdou...
aj to malo, co tu je, je vela. Predseda moslimskej nadacie na Slovensku napr. je za spojenie statu a nabozenstva. Ked som mu na to povedal, ze potom by sa jeho deti museli na Slovensku ucit katolicky katechizmus, iba klipkal ocami...
ano a ak by sa nahodou namnozili aj v Taliansku, je potrebne znicit aj tu historicku fresku znazornujucu Mohameda muceneho v pekle.
Nechceli nahodou mohamedani od Francuzska nezavislost? A ked zistili, ze cela nezavislost im je v Tunisku ci Alzirsku na dve veci, zacali obsadzovat Francuzsko.
Odporucam prechadzku po moslimskej stvrti po 20tej hodine.:)
vy ste sa pokusili kolaborovat s Hitlerom a ked vam to nevyslo, urobili ste z nudze cnost. Obvinovali ste zo zlej hospodarskej situacie Nemecka "zidovskych velkostatkarov". Povazujete za slovo boha moralne zvratenu knihu, ktora robi z genocidy narodov normalnu vec. Takisto ako z krvnej pomsty. Vyzdvihuje vojnu. atd.
1. Preco biblia hovori, ze Zen je plocha a nehybna (Deut 13:7, 28:49, Job 38:13) a ze Mesiac je zdrojom svetla tak ako Slnko (Gen1:16, Iza 13:10)?
2. Preco dovoluje Jahve lupenie a zabijanie muzov dobytych miest? Deuteronomium 20:10-18
3. Preco neboli proroctva z biblie splnene? (Jerem.51, Izajas 13 a 19, Ezechiel 26 a 29,Dan.11:40-45 ci 9:24)
4. Preco biblia pise v Genezis, ze boli najprv stvorene lietajuce stvorenia a plavajuce a az potom pozemske, ked sa vie, ze tie pozemske tu boli (aj logicky) skor ako tie lietajuce?
5. Preco Genezis pise, ze boh stvoril najprv nebo, zem a svetlo a az potom Slnko, Mesiac a hviezdy?
Tesim sa na odpovede. A poprosil by som o odpovede, nie hodnotenie otazok, ako si uviedol nizsie.:)
za 150 volebnych obvodov kludne zdvihnem ruku. Problem je ten, ze to nevyhovuje partokracii ani zlava ani zprava. A to myslim VSETKY strany.
Odporúčame