Ešte k tomuto:
"Nájdu sa také "trúby" v podobe spoločenstva vlastníkov bytov, ktorých oblbnú agenti kábloviek a MMDS a oni si dobrovoľne zrušia svoje funkčné STA."
Oni nie sú "trúby" ale tí súkromný provideri sú zlodeji ktorí si nechajú zaplatiť aj to na čo majú ľudia nárok bezplatne. Je to čistý podvod a klamanie zákazníka.

